• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: mas mit normalni email co umi kodovani textu UTF 8 (svetovy standard) :D Me to prislo v pohode :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Tady komplet:

    Drum & Bass Awards 2017: The Results
    https://ukf.com/news/drum-bass-awards-2017-results/18721
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    neni zac, ale ta svahilstina nic moc teda :))

    Mockrát Ti děkujeme za hlasování v Czech DNB Awards 2016
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Se povedlo :)))


    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PANORAMA: vychvoat? co tam je v originale pls?
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    SOLDIK:
    moderator: a nepomohli jste vychovat nektery z tech lidi, ktery scenu dostali do toho dnesniho stavu?
    clayton: (dlouha pauza)
    LKD
    LKD --- ---
    Kdyby někdo, náhodou, někde, kolem.
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: yes!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: Byl jsem tam taky :) Jinak je to v navaznosti na to ze budou na Wormhole jak jsem dnes zjistl.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: jezuuuus. to bylo tak skveleeee. nostalgia power 3000+ o Vaultu VIP nemluve.

    olol report z mladi

    REPORT // BREAK4BEATS @ FLÉDA 16.12.2005
    http://www.shadowbox.cz/press/3881-report-break4beats-fleda-16-12-2005
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---


    FUTURE PROPHECIES 16.12.2005 Fleda Brno
    http://www.youtube.com/watch?v=WwNJg2w129c&t=1115
    LKD
    LKD --- ---
    Madface bigup
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    oba maji pravdu :D



    Matrix & Futurebound - The Wall ('Friction Fire' On BBC Radio 1 & 1Xtra) by Viper Recordings | Free Listening on SoundCloud
    https://soundcloud.com/viperrecordings/matrix-futurebound-the-wall-friction-fire-bbc
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LOPIK: jasne, to je preci v poradku, ale pak nedava smysl delat specielni panel "zeny drumandbassu" :) Pokud o tom damy mluvit nechtely, meli tam pozvat jiny a nebo proste tenhle panel vynechat, kdyz teda "neni o cem mluvit" :) A ne, neni to o feminismu, pac to nahrava tomu, ze ty holky "delaji problem z neceho kde neni". Bohuzel je to realita temer vsech djek a to ze to tu danou djku zrovna nesere a ma to na haku preci neznamena, ze o tom fenomenu nedokaze nejak vecne hovorit.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Asi tam nebyly v panelu žádný feministky.. Určitě to musí přinášet specifický problémy, ale věřím že většina těch holek, co to dělá s tím může být srovnaná a prostě tohle tak nevnímaj nebo jim je prostě i blbý rozjíždět besedy na téma, jak to má jako hezká holka v životě a obvzlášť při hraní těžký..
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Byla jsem uprimne zklamana, cekala jsem vecnou diskuzi na tema "zeny v dnb" a dozvedela jsem se kulovy. Vlastne jsem se dozvedela jen to co delaji ony 4 damy na podiu, ale zadnej insight a presah do toho "co znamena a jake to je byt zenou v dnb" tam nebyl. Pritom inside info z grup jako Girls Take Action, Underground Female Movement, Female:Pressure, HertzNHyene, Night Sirenz apod. hovori o tom, ze to je bezna vec. Koneckoncu kdyby to bylo tak v pohode, nemusely by zadny podobny "female only" groups vubec byt.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FALLENGEMINI: o tom jak se dane damy dostaly k dnb a jak je to skvely. Defakto jejich biografie. Kdyz jsem se na konci v casti pro otazky zeptala na tyhle fenomeny a podotkla ze napriklad cela skupina female:pressure by podle jejich vyliceni te sceny nemela zadny duvod existovat, tak nektere zrudly a velice vyhybave pritakaly, ze neco takovyho se nekde asi taky deje...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ja ted zkousim hledat zaznam na youtubu a nic. skoda. zacal me ten panel nakonec zajimat, protoze bych rad vedel, o cem se teda vlastne mluvilo
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LOPIK: tady jde o to, ze holky nemluvily ani zbla o nicem z tho co tu ted piseme. O to jakej na to ma kdo nazor nebo jak se to ma brat - to je presne to co melo zaznit v te panelove diskuzi. Thats all.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam