• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: very jungle, much funny, such humour...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RONDO: tohle video to za me shrnuje (9sec)

    Hele a to sou pocity...
    https://www.youtube.com/watch?v=H27GMSpOw5M
    N_I
    N_I --- ---
    NE7RA: vytahnes jednou u klacku spirit a hned se to v nich hejbe..:))


    "Vis je rozdil nespat kvuli necemu, co delas nezistne pro ostatni a nespat kvuli necemu co musi fungovat ma ukor jinych lidi"

    :)))
    RONDO
    RONDO --- ---
    super reality show tady
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    GENERIXX: Jakoze jsem te prisel asi pred dvema lety pozdravit a tim sem na tebe udelal ramena jo? :D ok, no rikal sem si ze by bylo dobry znat te aspon osobne, kdyz o me vis pomalu vic, nez ja sam. Nepotrebuju do tebe jet, ale urcite me bavi, jak nerozdejchavas to, co zpusobujes jinym dlouha leta. Konecne si to das z ty druhy strany.
    ESKA
    ESKA --- ---
    MEDAN: jj, v Noně
    PECIK
    PECIK --- ---
    nedelejte sceny!
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    scéna je v divadle :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    scena? to je neco jako spirit? :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VEX: ja to pro "scenu" delal. pro sebe nikdy. ale tobylo v dobe kdy jeste scena existovala. long gone.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    lol. jak si neighbour prisel kopnout. kvalitka
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VEX: takže všichni :)
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: Z těch, co to dělaj pro tu věc - nikdo. Když něco dělám, dělám to pro sebe a pro lidi, který mě podporují, zbytek mě nezajímá.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: a ne, ze zase budes na me zla a stekat! :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Tak fajn. 24.4. ode me cekejte velkej post o tom jak to bylo a bude. Jsem zvedava, kolik z vas se pak chyti za nos. Jdu pracovat.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: a budou lidi na praci? abyste to nedelali jen vy dva s alesem "sami"..
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Ja se třeba vůbec nedivím. Já se velmi bavím :) Doufám, že to ještě chvíli vydrží gradovat.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    A pardon esli tu urazim neci jemnocit, ale nejak nemam ve zvyku nechat se urazet za cizi chyby clovekem co ma masla na hlave ze mu tece po kotnicich a tvarit se jako ze vo nic nejde. Az budou awards nebo portal nebo sety fungovat podle mych napadu a mych myslenek, pak to bude pruda na miste, ale dokud pouze plnim ukoly v ramci crew a jsem za to bita jen proto, ze jsem se pred par lety vyjadrivala jinak, jsem mirne podrazdena, nedivte se.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    Tvl Nelo uz se taky prestan jen vecne litovat...nikdo ti tu nebere, ze makas a delas veci "pro-bono", ale ver tomu nebo ne, tyhle cinnosti nejsou vynaty ze seznamu "veci, ktere se smi verejne kritizovat". Spousta lidi tu na scene neco dela, at uz z dobry vule nebo pro vlastni zisk, taky na nich drou, a casto pak (i od tebe) ctou sracky o tom, jak by to meli delat jinak, lepe, nebo pripadne radsi vubec. A kolik z nich na kazdej takovej komentar reaguje? Kolik z nich ze sebe v pripade nejaky vlastni chyby udela radsi obet, aby ukazali svetu, jak to maj tezky, a ze ostatni jsou na ne akorat zli?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam