• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    OPIC
    OPIC --- ---
    KYN: no, vysledky czdnba se dostaly ve trochu driv (necely dva tydny zpet cca?), ale nanestesti si toho v dnbportalu vsimli a nasadili opravu - tj. kdyz jsi se chtel kouknout na pocitadlo, tak uz tam nebyly ty vysledky, ale vkaz - Nic tady neni vy kurvy - po cemz nasledovala dalsi oprava a misto na pocitadlo te to vzalo na fb udalost vyhlaseni czdnba. ani neni jakoze nejake oficialni vyjadreni/omluva, jenom spamy se startovacem. takze tak.
    KYN
    KYN --- ---
    Jakejma kurvama? O tom nic nevim :)
    OPIC
    OPIC --- ---
    on the bright side, dalsi rok ani nemusi byt anketa, jen se lehce prohazi vysledky let predeslych, pred vyhlasenim pozves ty stejny lidi (predtim je zas muzes nazvat kurvama a bude to brano jako desny for) a usetris, cas, nervy atd. imho win-win situation. jasne, je to takovy skoro mozna az normalizacni, ale evidentne bezny clovek potrebuje hlavne ty jistoty.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: jednou objev navzdy objev)))
    RONDO
    RONDO --- ---
    to se divim že se letos nekvalifikoval Mr. Happy
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    2015, najdi rozdil :)) btw, tracky dead limit i let it roll budou vyravat kazdy rok?

    Výsledky Czech DnB Awards 2015 jsou tady! – DNBlog.cz
    http://dnblog.cz/2016/03/17/vysledky-czech-dnb-awards-2015-jsou-tady/
    MADUBSTEPGUY
    MADUBSTEPGUY --- ---
    KYN: Příští rok už bych udělal kategorii "Dead Limit roku" :D
    KYN
    KYN --- ---
    Tak tady to máme komplit i s Dead Limit

    L4MA
    L4MA --- ---
    tak nejaky resume ze soboty.
    jednalo se o prozatim o nejrozmanitejsi Wormhole, co se hudebniho obsahu tyce, od oldskool techstepu, pres happy hitovky, hardstep amen brutality, pull upovanej ragga jungle, az po nejryzejsi neuro. realna cesta zpatky casem o dekadu zpet, kdy na party nehral 8 hodiny v kuse deep/liquid/necro/whatever.

    atmosfera byla hutna. posluchci opet vedeli o co se jedna, a ze se ten vecer nedaj ocekavt Whip Slapy.
    nepmatuju si, kdy jsem naposledy dorazil na party tesne po 22. hodine, ale tentokrat se to rozhodne vyplatilo.
    M4Y4 hral pro prazdnej parket, skvela "monotnoni" oldchool mixaz v tom nejlepsim smyslu slova, nechavajici vyniknout jednotlivy klenoty.
    mad4ce sazel ve svym prvnim slotu hardcore amen assault, kterej se ovsem nesetkal s prilisnym zajmem posluchacu a dolni stage zela prazdnotou.
    hrrnec byl pro me obrovsky zklamani, zacinal na 180 a koncil tak na 210 BPM. nesmyslny tempo, ktery kdyz v sobe clovek nemel vetsi nez maly mnozstvi nejakyho stimulantu, nedovolovalo o moc vic nez poklepavani nohou, zatemnovalo dobrou selekci. tenhle moravskej (zlo)zvyk me vazne nebavi.
    z Future Prophecies jsem slysel jen zhruba polovinu z vymezenyho casu. hrali hlasitou smes hitu bez poradnejsich mixu, doplnovanou o vice ci mene se hodici syntetickou fujaru. parket se bohuzel zaplnil k nevydrzeni a musel jsem ho opustit,
    a presunout se na koncici druhej mad4cuv slot, kterej byl o poznani vic groovy, nez v prvnim pripade.
    nastoupivsi Psychofreud me prekvapil, cekal jsem nekoho se vzezrenim ve stylu Congo Nattyho, ale prislel norskej klucina, kterej se i pres tristni pocet prihlizejicich nebal delat show, a hral rozmanitou selekci reggae a newskool i oldskool raggajunglu.
    o zlatej hreb vecera se pro me postaral Pixie, kterej zahral proste jako Pixie pred 10 lety, a to bohate stacilo. :) ultraenerigcka golden era selekce + mixy ktery nenechaj vydechnout telo i mysl + Pixieho nezmenenej, neuveritelnej zapal = teleport do roku 2007.
    Blondyni nastolil jejich standardni krystalickou kvalitu, ale vzhledem k brzkymu prichodu, jsem se uz musel odebrat domu. parket byl v kazdym pripade ve 4 hodiny prijemne plnej,

    diky vsem a za pul roku na nashledanou. :)
    LKD
    LKD --- ---
    Jsem úplně zapomněl, že dnes je vyhlášení Czech DNB awards, nebýt Akirův insta.
    Startovač zatím vypadá nedostatečně, tak třeba těch 11 dnů ještě někdo přispěje.
    Podpořte "Czech DnB Awards 2016 (DnB Portal)" na Startovači - Projekty | Startovač
    https://www.startovac.cz/projekty/dnb-awards-2016/
    To jen tak, při neděli.

    SYXAO
    SYXAO --- ---
    M4Y4: užijte si to já to nedávám, mám ještě po včerejšku hlavu jak škopek
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mad4ce!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Main stage – WORMHOLE 98–2007
    21:30 – 23:15 M4Y4 late 90s only set
    23:15 – 01:00 Hrr.nec
    01:00 – 02:00 FUTURE PROPHECIES Live (NOR)
    02:00 – 03:30 Pixie
    03:30 – end Duo Blondynos

    2nd stage – (almost) Norwegian takover
    22:00 – 00:00 Telka a Mad4ce (CZ)
    00:00 – 01:00 Lugoober (NOR)
    01:00 – 02:00 Telka a Mad4ce (CZ)
    02:00 – 03:00 Gunmen vs Psychofreud (NOR)
    03:00 – 04:00 Drunkfunk (NOR)
    04:00 – 05:30 TMW(NOR)
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: to v kazdym pripade, ale jak se stridaj jednotlivy operatori za ovladaci konzoli stroje casu? :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: vracíme se v čase, ne?
    L4MA
    L4MA --- ---
    jak to bude zejtra casove, prosim?
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: very jungle, much funny, such humour...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RONDO: tohle video to za me shrnuje (9sec)

    Hele a to sou pocity...
    https://www.youtube.com/watch?v=H27GMSpOw5M
    N_I
    N_I --- ---
    NE7RA: vytahnes jednou u klacku spirit a hned se to v nich hejbe..:))


    "Vis je rozdil nespat kvuli necemu, co delas nezistne pro ostatni a nespat kvuli necemu co musi fungovat ma ukor jinych lidi"

    :)))
    RONDO
    RONDO --- ---
    super reality show tady
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam