• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: ja v tom taky nevidim problem :) pouze konstatuji skutecnost a ptal jsem se, zda to pravdila umoznuji, nebo zakazuji a ze mi to prijde smesne?
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Já v tom nevidim popravdě nic špatnýho. Stejně jako si spousta lidí nechává dělat promo fotky nebo maj fb fan page, tak vybízí svoje fanoušky aby pro ně zahlasovali.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: to neni spravne. je ok a dokonce vyzadujici psat o soutezi, ale uz neni ok psat, hlasuj pro me. to je oc tu bezi.
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Já si vlastně ani nemyslim, že je to trapné. Myslim že je to ok. K awards, patřej tyhle způsoby, bez toho by se o tom ani nevědělo.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: ty "borce" si uz nepamatuju, pro me sizi jmena. jen beata mi utkvela v pameti, ze jsem se tomu smal, ona to vubec nema zapotrebi. ale co uz.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dnb votes matter
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SNOOKEY: beata
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Kdo?
    Jinak já si nemyslim, že je to špatně. Jen je to trapné.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    pociny jako tento mi tvrde naznacuji ze uz s dnb nemam spolecneho nic a mel bych za sebou zavrit dvere
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    SOLDIK: o djce snad ani nevim tyo..
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KYN: ted me tak jeste napada, ze jsem pocas souteze videl nejaky dje a djku, kteri si zaplatili na FB sponzorovany prispevky o tom, aby pro ne lidi hlasovali. nevim jak je to s pravidlama, zda se to smi, nebo ne,.. prijde mi to minimalne hloupe, nerku-li neeticke (ano, taky se tomu vyrazu ve spojeni s dnb smeju, ale jak to jinak popsat :)
    OPIC
    OPIC --- ---
    SOLDIK: jo, tak na profilu toho cloveka, co to sdilel, se zapojil do diskuze i dnbportal, no ale bylo to ve stylu 'male decko kope okolo sebe', coz asi bylo haseni benzinem, hadam. a jako jasne, v dnesni dobe si udelat tym z opravdu spolehlivejch lidi muze nekdy bejt challenge. ve vysledku z toho snad bude jen takova negativni reklama a zapadne to kamsi do internetovych analu. ale tak pobavilo:D
    KYN
    KYN --- ---
    A Fallen už nehasí? To byl vždycky diplomat (bez ironie)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    OPIC: neco jako omluva tam probehlo. jenze tak nejak se tam vsechno behem hodin a dnu ztraci (maze). takovy jahriderismus.. ales tam ze vzteku kolikrat neco napise, sebehnou se tam na nej kurvy, tak to pak cele smaze. nevim, byt to na me, tak z tama vyhodim vsechny, co s anketou a nominacema nemaji co delat a mel by klid. on je takovy, no, nejdriv strili, pak hasi benzinem a pak premysli...
    OPIC
    OPIC --- ---
    KYN: no, vysledky czdnba se dostaly ve trochu driv (necely dva tydny zpet cca?), ale nanestesti si toho v dnbportalu vsimli a nasadili opravu - tj. kdyz jsi se chtel kouknout na pocitadlo, tak uz tam nebyly ty vysledky, ale vkaz - Nic tady neni vy kurvy - po cemz nasledovala dalsi oprava a misto na pocitadlo te to vzalo na fb udalost vyhlaseni czdnba. ani neni jakoze nejake oficialni vyjadreni/omluva, jenom spamy se startovacem. takze tak.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SOLDIK: No to je fail :// dzizus
    KYN
    KYN --- ---
    Jakejma kurvama? O tom nic nevim :)
    OPIC
    OPIC --- ---
    on the bright side, dalsi rok ani nemusi byt anketa, jen se lehce prohazi vysledky let predeslych, pred vyhlasenim pozves ty stejny lidi (predtim je zas muzes nazvat kurvama a bude to brano jako desny for) a usetris, cas, nervy atd. imho win-win situation. jasne, je to takovy skoro mozna az normalizacni, ale evidentne bezny clovek potrebuje hlavne ty jistoty.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: jednou objev navzdy objev)))
    RONDO
    RONDO --- ---
    to se divim že se letos nekvalifikoval Mr. Happy
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    2015, najdi rozdil :)) btw, tracky dead limit i let it roll budou vyravat kazdy rok?

    Výsledky Czech DnB Awards 2015 jsou tady! – DNBlog.cz
    http://dnblog.cz/2016/03/17/vysledky-czech-dnb-awards-2015-jsou-tady/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam