• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RAVEBOY: v neděli ,)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    SYXAO: Doprdele tak to mi sere... sice jsem neměl v sobotu čas, ale nějak mě to úplně uniklo. Oba mám rád už od dob Mosaic... Jak to, že jsem se o tom nedozvěděl? To už se dělá promo fakt už jenom na fejsu? Tady na NYXu o tom nic nebylo, určitě ne ani v Cross audítku...

    ŠAJT/RB
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK:
    SYXAO: super je slabý slovo! je to bamba jako hovado!

    Into The Night (feat. Cern)
    https://soundcloud.com/.../10-into-the-night-feat-cern?in=uvb76music/sets/uvb76-lp001-overlook-smoke
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    btw šušká se něco o tom že bude na podzim horo night....
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: super je ten track s cernem...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    RAVEBOY: jo, přiď se někdy podívat na volnej průběh... imho zrovna v neděli byla dole v crossu samurai music nigt, clarity a homemade weapons, rozhodně hudební lahůdka, btw Nitrous s D-resistem dali na začátku jak páni, převážně temný autonomic a halfstepy
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    RAVEBOY: Ja byl decentne zklamany z oberlooka alba, ale zase ty drumfunky co tam ma... proste wow
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RAVEBOY: sam kdc ted hlavne vydal supr ambietni album. Jinak, neco na Horo me bavi.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    ILL_EEL: Z pohledu hierarchie máš sice pravdu, ale z pohledu přínosu hudbě jako takové jsme někde jinde.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    M4Y4: To netvrdim, ale kdyz se podivas na hierarchii (a historii) dnb sceny, tak Fabio + Grooverider jsou co se tyce jmena porad o dost vetsi ryby, nez kdo zatim hral na Wormhole. Ja bych po takovyhle kariere v 50 taky peclive vybiral :D
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Hele jedete si tady někdo taky něco jinýho než klasický bumčvachy? Grey area jakožto další mutace autonomicu směrem do deep techna, co teď dělaj třeba ASC, Sam KDC nebo Presha:

    Sam KDC 'Templar' (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=24lHqvjN1ZQ


    Page 6: ASC
    https://soundcloud.com/hypnus-memoirs/page-6-asc


    BIG/CHOONS
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    ILL_EEL: Já nevím kde se v tobě bere domněnka, že lidi na Wormhole bookuju za chleba s máslem.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ILL_EEL: Presne. Jiste se jim nabidky na hrani jen hrnou :]
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    M4Y4: Sorryjako ale tohle je blbost, Fabio je super dj. U nich cekat, ze prijedou ve svym veku zahrat za charitativni cenu do vychodni Evropy je mozna trochu naivni..))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    LKD: Rider je pro mě ikonou, Mysteries of Funk si čas od času pustím, to album mám fakt rád (díky Opticalovu rukopisu) a ikdyž mě později vůbec nebavil, uvažoval jsem o něm právě z těchto důvodů. Nedokážu se ale prostě přenést přes fakt, že za vyšší cenu bych dostal něco, co bych si následně musel odůvodňovat pouze tím statusem, který si uváděl.
    LKD
    LKD --- ---
    M4Y4: proc jsi je chtel teda bookovat?
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    spam na dnešek Salt city


    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN:
    AKISAN: Jo, proto bych chtěl určitě platit vyšší cenu za pot heada, kterej s železnou pravidelností sklízí bramborový řádky. Tomu říkám hodnota a charizma.)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: prej tam snad up all night a planet dust rewindoval asi 5krat))))))))))))))))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: jo to prej byl silenej set.....to rikali vsichni...ale pak tam byl tusim na moje tricetiny misto Fabia (ten mi stale unika jako jedinej, takze kdyby ste mi chtel nekdo udelat velkou radost, tak s tim bych si moc rad zahral at to mam komplet, dekuju) a zahral fakt supr! Ale souhlas ze brambory sazi/sazel casto)))) ale Fabio to michal vzdycky jako house a fajn!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam