• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MARIHAI: Dekuju, alespon nekdo umi cist a nema halucinace o tom co nekdo napsal nebo bujnou fantazii ohledne toho jak to myslel :D :D
    ESKA
    ESKA --- ---
    M4Y4: Ano prosím!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    heh... původně jsem nechtěl nic napsat ale... dilinja udělal plno zásadních dnb tracků hlavně v počátcích jeho tvorby cca do roku 2004 to už mu nikdo neodpáře ale taky udělal plno clownstepovejch prasáren toho nejhrubšího kalibru to už mu taky nikdo neodpáře
    Dillinja - Grimey
    https://www.youtube.com/watch?v=o0HRyF9q7pk


    DJ Fresh & Adam F - When Sun Goes Down (Dillinja Remix) BBK005
    https://www.youtube.com/watch?v=M0nYQt7Hjvo
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    M4Y4: naprosto souhlasim
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SOLDIK: Tak pořád je tu řada mnohem zajímavějších projektů, ze kterých se dá vybírat. Žabáky a klauni tu nechám jumup crews, až je omrzí nuskoolovej GUV a budou chtít něco staršího.)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    M4Y4: No sory, ale i ten taxman ma supr jungly. Par ale ma
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    M4Y4: tak s Hypem to prej neni jednoduchy ani po nehudebni strance :D
    MARIHAI: hyperbola)) a jak rika KYN: ;)
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI: Tvl rekli "synonymum pro kvakarny". Tady konci rozumna debata :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Ja myslim ze nikdo nerek ze by na Wormhole Dillinja nesedel. To jen tak pro poradek :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    KYN: Clipz, Taxman a vůbec celej ten cirkus, ikdyž Twisted Individual je jedinej, koho bych si, mlhavě, dokázal v rámci toho představit, tak prostě ne. Jako já mám docela dost velkej (hudební) problém i s Hypem.))
    KYN
    KYN --- ---
    M4Y4: Jen pro zajmavost - koho nikdy nepozveš? :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Já se vám divim.

    Ikdyž pro mě jednu dobu dělal Dillinja špatný tracky, jeho přínos scéně mu prostě upřít nejde. Jeho 90s věci jsem fakt miloval a stějně tak i některé pozdější. Wormhole je sice projekt, kterej značně zrcadlí mojí hudební vizi, ale stejně tak musím brát v potaz "big picture", který by ta noc měla nějakým způsobem reflektovat. Ano, jsou producenti, které nikdy nebudu chtít pozvat (ach to ego), ale s Dillinjou žádný problém nemám, naopak. Věřte mi, že v hlavě nosím velmi zajímavý koncepty a doufám, že se nám je, spolu s Crossem, podaří realizovat, rozhodně je na co se těšit.)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    hele kolik tracku od Dillinjy jsem musel v zivote zahrat na to, abych o nem mohl rict, ze je to legenda hodna Wormhole?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ILL_EEL: s nekterejma lidma, nejen tady, je lepsi se o hudbe nebavit. A to nejen tahle debata. Je to smutny ale je to tak. Live or die baby... bad bad bad bad)))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: tady jsem si dovolil, z vlastni zahradky, mix s dillinjou v nem ;)

    [ SOLDIK @ dnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc.. ]
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MEDAN: tuhle jsem fakt nesnášel.))
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    tyvl to je zajímavý kam jste si tu diskuzi rozvinuli :)) btw. tohle nejsou kvákárny jo? :D https://www.youtube.com/watch?v=1GU9p35eNH4 https://www.youtube.com/watch?v=f0EhdMR4yW8
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Fakt me baví zdejší výtrysk pokrytectví :D Když je to taková ultralegenda, o který se nesmí říct, že se někomu jeho tvorba nelíbí (ne že je špatná), tak tedy nechápu, jaktože vaše sety nejsou protkány hordama jeho tracků a jaktože tu narozdíl od jiných nehraje každy rok alespoň pětkrát... Džízs, fakt, tolik lidí co si zjevně skříplo koule jsem pohromadě už dlouho neviděla :D Hezkou neděli všem, já se jdu z téhle scény vyloučit radši sama ;)
    KYN
    KYN --- ---
    V mym okolí teda nikdo Dillinju šmahem mezi kvákárny nezařadí. To neni o vkusu a názorech, ale o rozhledu a erudici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam