• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: Paradise Lost bylo dle myho o nekolik svetelnejch let lepsi nez Different Breed. sorry, DC Breaks jsou fakt vykladni skrin mrdek v poslednich nekolika letech. to Delta Heavy aspon delaj dobry letni festivalovy oplodnovaky.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    U Reneho je to slyset, ze chce "oslovit sirsi spektum" to je proste fakt... i kdyz stale jeste vyda sem tam dobrou vec... tak opravdu delal vetsi bamby... teddy killers sem hral tak max 2 tracky od nich a jinak nebavi... Delta Heady uz vubec.... DC Breaks naopak na tom albu par peckama oprvadu prekvapili..

    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: pro me byli DC Breaks tak 1 ze 3 a DH to samy. zatimco DH si to udrzeli, DC Breaks uz ani nepoustim :D a ty Rendovy pokusy o hitovky me neserou, vicemene ani trochu, respektive rad mu to odpustim vzhledem k tomu, ze casteji nez kdokoliv dalsi RAMu (snad s vyjimkou Frankeeho) vydava veci, ktery se nestydim hrat :D
    KYN
    KYN --- ---
    Hm, pro mě byli DC Breaks vždycky jeden z 5 a DH jeden z 10 tracků a to si furt držej. Ale že bych je někdy měl za "nadějný umělce", to ne. Teddy Killerz na mě vykoukli až jako teen hvězdy a nikdy se mi to nelíbilo. Možná v dřevních dobách, který jsem nestih :)

    Reného jsem naopak měl za originálního producenta, ale ty jeho pokusy o mainstream hitovky jsou uplně tragický. Tam ten špatnej vliv RAMu fakt vidim.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: DC Breaks fakt nejsou ok, posledni jejich uchazejici track byl Gambino, coz bylo v dobe, kdy jsem jeste hral neuro (cti fakt davno) :D Teddy Killerz nebyli jako Paimon & Place 2b zkurveny vubec, i jejich prvni Bad Taste/ProgRAM releasy byly super, ted uz to ani nema cenu poslouchat, Delta Heavy...dejme tomu :D
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Chceš se hádat jo? :) DC Breaks jsou furt ok, Teddy Killerz a DH byli tak trochu zkurvený vždycky :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: ten jako jeden z mala zustal v cajku :D na RAMu se zkurvili DC Breaks, Teddy Killerz, castecne Delta Heavy...
    KYN
    KYN --- ---
    PA_JOSH: já nevim, jedinej, kdo mě napadá, že se na RAMu postupně vyloženě zkurvil je Rene Lavice.
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    KYN: Když tu větu čtu teď, tak se ti vůbec nedivim, že ji nerozumíš, sorry ;) Myšlenka byla jednoduchá, když se upíšeš na ram, postupně začínáš dělat horší a horší věci.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: +1
    KYN
    KYN --- ---
    PA_JOSH: "Ale jinak mě vlastně celkově dost sere, to, kolik zničil nadějnejch umělců na ram je absolutně tristní (imho)." Tý větě nerozumim, jak to myslíš?
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    Tak já předpokládám, že Andy asi bude poměrně schopej byznysman, label nese a on jednou za čas potřebuje prodat i svoje jméno. Ale jinak mě vlastně celkově dost sere, to, kolik zničil nadějnejch umělců na ram je absolutně tristní (imho).
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    MARIHAI: jj taky jsem si to myslel...
    VEX: tak se to přece dělá:)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: jo tak on dělal ramena:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: já? možná tak za mlada ale jestli odpovidal Drumid tak toho mam v ignoru uz par let za prispevky v ruznych auditkach)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: Asi jsi na někoho dělal ramena:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: vidim tady odpoved ale nevidim prispevek....
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MARIHAI: ne kazdy je Clayton Hines :)))
    VEX
    VEX --- ---
    DRUMID23: Zabere to dvě hodiny, zaplacenejch je sto.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    DRUMID23: Já myslím, že čistě informativně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam