• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    RONDO
    RONDO --- ---
    SYXAO: to je podobnej exces jako tehdá s Duuure :P
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: Elevate this Sound fajn liquid track kterej i docela sype a asi poslední deska na z ramu co jsem si koupil ...btw vítěz NYXTOP10 2012 ;-)

    M4Y4:
    M4Y4: nepleť sem Moving Shadow a Subtitles dneska se řeší ram ;-)
    RONDO
    RONDO --- ---
    jinak sry ale Elevate this Sound je fakt odpad
    RONDO
    RONDO --- ---
    bych se přimluvl za tohle
    Calyx & Teebee - Shape Of Things To Come [HQ]
    https://www.youtube.com/watch?v=tmS2TFu0lSo


    a z ramu jednoznačně za tohle
    Calyx & Teebee - Nothing I Can Say ( Full )
    https://www.youtube.com/watch?v=raanrsTMl0M


    jo a btw celý All or nothing bylo dávno hotový ještě před tim než ram podepsali. Možná se něco někde málo změnilo na pár tracích, ale přičítat úpadek v kvalitě Andymu asi není úplně na místě.
    Podobnej případ, řek bych, bude Audio..? Sekat to jako cvičky začal už dávno na Virusu.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    M4Y4: + Quest! a Submerged remix
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Poslední kvalitní Calyx a Teebee byl stejně Cyclone/Follow the leader, pak to byly věci na leštění parket. Anatomy retrospektivně vnímám jako Ok album, ale nikdy mi k srdci nijak nepřirostlo. Kupodivu překvapily Ruffianem.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SYXAO: no prave to je ta drobnost, kde ehm jaksi se neshoduji s vetsinovym nazorem. rekneme ze jsem ochoten uznat tu puvodni verzi pure gold, nez doznala zmen.

    elevate the sound ne. ale jak rikam, jsem v totalni mensine. no hard feelings
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: to neni pravda na ramu udělali v roce 2012 Pure Gold a Elavate this Sound pak teprve začli dělat sračky ;-)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    calyx a teebee od prechodu na ram delaj jenom sracky. sry. mejch pet centu.

    god bless anatomy
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    temer cely machine room je vyborny.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    nojo, strasny songy.

    Teddy Killerz - Z
    https://www.youtube.com/watch?v=o9igcd4KbZ4


    Teddy Killerz - Shake (Bad Taste Recordings)
    https://www.youtube.com/watch?v=JRqjpial4tk
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    Paimon a Place 2b top, Teddy Killerz meh, Wilkinson do kopru, DH, Mind Vortex, DC Breaks, Loadstar všichni od 9 k 5, co dělá Rene je prodejná nuda. A pamatujete si, když dělal Sub Focus dobrý věci? Calyx a Teebee? Měli na RAM pár bombovejch pecek, ale už se to nikam neposune. Audio? Od tý doby co je na ram už se v zásadě jenom recykluje. Killbox to samý, tomu jsem vůbec nepříšel na chuť. Jednou za uherskej rok vydá něco Hamilton, Bensley mě bavil atmoškou v tom albu (vyjímka z labelu). Takže mi - abych aspoň vůbec někoho ocenil - zbejvá Frankee a Culture Shock.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: tak za ten se nestydim vubec...dneska padne))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: ten Skrillexuv Birdy Nam Nam remix? tvle, to me zveda ze zidle dodnes))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: fair nuff

    ps: ja si ted vzpomnel jak sem kdysi valil skrillexe, knife party a zedd.... tak redsi mlcim uz))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: jungle? :D tvle kde? ja tam citim to neuro treti cenovy...)) asi je mi bliz to EDM, kdyz je tam aspon nejakej napad a treba i chytlava melodie/vokal
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: = nenavidim EDMko)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: ja teda z DC breaks citim jungle a z Delta Heavy EDMko.... takze tak)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: Paradise Lost bylo dle myho o nekolik svetelnejch let lepsi nez Different Breed. sorry, DC Breaks jsou fakt vykladni skrin mrdek v poslednich nekolika letech. to Delta Heavy aspon delaj dobry letni festivalovy oplodnovaky.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    U Reneho je to slyset, ze chce "oslovit sirsi spektum" to je proste fakt... i kdyz stale jeste vyda sem tam dobrou vec... tak opravdu delal vetsi bamby... teddy killers sem hral tak max 2 tracky od nich a jinak nebavi... Delta Heady uz vubec.... DC Breaks naopak na tom albu par peckama oprvadu prekvapili..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam