• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    L4MA: Nedavno jsem ho hledal a neni
    L4MA
    L4MA --- ---
    MARIHAI: nasel bys ten rozhovor, prosim?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SYXAO: Byl jsem teebeeho vernej fanboy a sleduju ho peclive ever since a on je proste velmi takentovanej a velmi ambiciozni. Byl s nim vybornej rozhovor pro audeze sluchatka kterej uz z netu zmizel. A on tam vysvetluje ze nejvic energie mu bere snaha “stay relevant”

    Je mu 42. Drumandbass dela urcite 20. let. Já to třeba nechápu jak to může vydržet. Ale koukni se kde jsou lidi jeho dnb generace. Bud z toho maj byznys nebo nejsou.

    Opravdu by me zajimaly jeho ghostwriting credits.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN:
    RONDO:
    tak zrovna pro elevate hlasovalo docela hodně lidí 27 hlasů na nyxu je přeci jen víc než 15
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: neuhejbám, napsal jsem jak to vnímám
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    stejně dodnes nechápu jak došlo k tomu že teebee začal dělat tak nudnou mainstreem generickou produkci po geniálních tracích jako byl void let go apod. co vycházely na subtitles a certificate18 a calyx jakbysmet. Ikdyž je pravda že to co od nich vychází na ram tak tam je to zdaleka to nejzkousnutelnější co tam vznikne.
    JEDNEDNOKÝ/MEZI SLEPÝMI KRÁLEM
    VEX
    VEX --- ---
    SYXAO: Počkej, neuhejbej od možnosti že si tady odkejveme zmařený dva životy produkcí, která za nic nestála.
    KYN
    KYN --- ---
    RONDO: to je zas přehnaný srovnání, ale divný je to taky...
    RONDO
    RONDO --- ---
    SYXAO: to je podobnej exces jako tehdá s Duuure :P
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: Elevate this Sound fajn liquid track kterej i docela sype a asi poslední deska na z ramu co jsem si koupil ...btw vítěz NYXTOP10 2012 ;-)

    M4Y4:
    M4Y4: nepleť sem Moving Shadow a Subtitles dneska se řeší ram ;-)
    RONDO
    RONDO --- ---
    jinak sry ale Elevate this Sound je fakt odpad
    RONDO
    RONDO --- ---
    bych se přimluvl za tohle
    Calyx & Teebee - Shape Of Things To Come [HQ]
    https://www.youtube.com/watch?v=tmS2TFu0lSo


    a z ramu jednoznačně za tohle
    Calyx & Teebee - Nothing I Can Say ( Full )
    https://www.youtube.com/watch?v=raanrsTMl0M


    jo a btw celý All or nothing bylo dávno hotový ještě před tim než ram podepsali. Možná se něco někde málo změnilo na pár tracích, ale přičítat úpadek v kvalitě Andymu asi není úplně na místě.
    Podobnej případ, řek bych, bude Audio..? Sekat to jako cvičky začal už dávno na Virusu.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    M4Y4: + Quest! a Submerged remix
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Poslední kvalitní Calyx a Teebee byl stejně Cyclone/Follow the leader, pak to byly věci na leštění parket. Anatomy retrospektivně vnímám jako Ok album, ale nikdy mi k srdci nijak nepřirostlo. Kupodivu překvapily Ruffianem.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SYXAO: no prave to je ta drobnost, kde ehm jaksi se neshoduji s vetsinovym nazorem. rekneme ze jsem ochoten uznat tu puvodni verzi pure gold, nez doznala zmen.

    elevate the sound ne. ale jak rikam, jsem v totalni mensine. no hard feelings
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: to neni pravda na ramu udělali v roce 2012 Pure Gold a Elavate this Sound pak teprve začli dělat sračky ;-)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    calyx a teebee od prechodu na ram delaj jenom sracky. sry. mejch pet centu.

    god bless anatomy
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    temer cely machine room je vyborny.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    nojo, strasny songy.

    Teddy Killerz - Z
    https://www.youtube.com/watch?v=o9igcd4KbZ4


    Teddy Killerz - Shake (Bad Taste Recordings)
    https://www.youtube.com/watch?v=JRqjpial4tk
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    Paimon a Place 2b top, Teddy Killerz meh, Wilkinson do kopru, DH, Mind Vortex, DC Breaks, Loadstar všichni od 9 k 5, co dělá Rene je prodejná nuda. A pamatujete si, když dělal Sub Focus dobrý věci? Calyx a Teebee? Měli na RAM pár bombovejch pecek, ale už se to nikam neposune. Audio? Od tý doby co je na ram už se v zásadě jenom recykluje. Killbox to samý, tomu jsem vůbec nepříšel na chuť. Jednou za uherskej rok vydá něco Hamilton, Bensley mě bavil atmoškou v tom albu (vyjímka z labelu). Takže mi - abych aspoň vůbec někoho ocenil - zbejvá Frankee a Culture Shock.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam