• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: proverim to, ale vcera jsem se zrovna pokousel davat tohle a nedalo se to vydrzet ani jako podkres, natoz to realne poslouchat. pritom mix fakt dobrej...

    Lenzman & Dan Stezo - The Boombox
    https://soundcloud.com/thenorthquarter/lenzman-dan-stezo-the-boombox
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: A btw mrkni se ještě na pár videí, když hrajou na akci. Je to trochu jinýho než mixtapy ;)
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: Jako vážně? Já si teda Dope Tape pouštim a do tohodle se mi to hodí :) A bude tam i Katrin, a ta rozhodně monotóní není ;)
    L4MA
    L4MA --- ---
    LORENZO: woo-hoo.

    CYBI: dik, myslel sem prahu samozrejme. :)
    velka skoda toho steza. sice jsem mc hater, ale to co predvadi on je uplne mimo vsechny stupnice. absolutne monotoni uspavani hadu nonstop kdyz zrovna nejede vokal v tracku a nekdy i kdyz jede. fakt by me zajimalo, jestli kdyz to dela, tak si rika "jo, sem
    velkej borec".
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LORENZO: tvl sofa surfers! to bylo brk u tohodle alba.... rok 1999

    Sofa Surfers - Cargo (klein records) [Full Album]
    https://www.youtube.com/watch?v=IdATJu5he_A
    RONDO
    RONDO --- ---
    Klangbiotop x Acrylic
    @ ://about party Berlin
    https://www.facebook.com/events/223605024850322/?active_tab=about
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: pořád se něco děje
    L4MA
    L4MA --- ---
    btw Wormhole nic, ani teas?
    L4MA
    L4MA --- ---
    prosim vas, nekona se v nejblizsich dvou mesicich nejaka pekna akce, ktera by nebyla zrejma z programu crossu/stormu? neco jako Zlomena scena?
    DABE
    DABE --- ---
    VEX: me zvuk prisel dela hrozny. resp zbytecne nahlas...
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    AKISAN: já už ameny zdaleka necpu za každou cenu všude, ostatně i jedna z těch dvou nových šmoulích rychet je bez amenu... víc mě teď baví udělat vlastní break a ten potom zlámat. každopádně se taky těším ;) dík.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    165 4lyf :)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    WYNDMYLL_238: ja diky za lidskou komunikaci a budu se tesit na ameny)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    WYNDMYLL_238: amen 2 that .)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    každopádně závěr je jasný, příště rychlost spíš stáhnu dolů ;) díky všem za konstruktivní diskusi.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    AKISAN: ale jo, ten rozdil slysim, pres 180 bpm taky nehraju, vetsinou se drzim maximalne kolem 178, ale vim, ze dost tracku musim zpomalovat... i kdyz je pravda, ze raggajungle (ktery hraju vetsinou, kdyz uz vyjimecne hraju dnb/jungle) opravdu casto vychazi uz od producentu kolem tech 180, zatimco dnb byva pomalejsi, spis 173-175. takze mas nejspis pravdu. jen vyjimecne hraju dnb a raggajungle v jednom setu dohromady, tak mi to tak nejdriv neprislo, ale ted jsem si zkusmo neco nameril a vychazi to tak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam