• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: sex?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: ja vyhral... 20 let delam to, co miluju a pravidelne.... blessed ;)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    FREEDA: to je pravděpodobně tím, co kdo na facebooku sleduje a jaká je tím pádem pro roboty cílová skupina... z čehož plyne, že se asi málo zajímám o dnb :D
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    MEDAN: Já zase viděla stížnosti na to, že některým nejede po zdi na FB nic jinýho než DNB Awards :D Asi je to kus od kusu :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    vyhraje X.Morph :)
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: nesdílels, nevyhraješ!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    + sem se ted dozvedel ze vyhlaseni nebude, dikybohu, v ty mrtvy Lucerne.... takze za me dobry)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: do toho bych vubec nezabrusoval...protoze prave kvuli tomu, a timto se soucasnym awards omlouvam, vim ze za to nemuzou, sem nechtel nikde nic ani sdilet... takze snad se tenhle rok nestane, ze se budou pridavat mista do nominaci djs po lhute a jeste jenom nekde a snad, doufam, bude zase atmosfera na awards, jako kdyz to delal Beast , at uz Abaton nebo Cross. Protoze to byly regulerni naslaply party, kde dj roku proste hral pro plnej parket a ne pro barmany a par djs.

    Drzim palce!
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    KYN: jojo jede druhý kolo. nebýt toho, že jsem se na fb přidal do skupiny spojuje nas dnb, tak jsem se o tom taky nedozvěděl :D a přitom je to škoda, že to má tak mizerný promo, když už to vypadá, že je to má docela profi web...

    AKISAN: já si doma budu muset poslechnout ty nový věci a zjistit kdo jsou ti nominovaní objevy roku... :D
    KYN
    KYN --- ---
    Už jede druhý kolo? To se ke mně ňák nedostalo :) Já furt čekám na vyjádření jedné slečny k tomuto, předchozímu a kterýmukoliv dalšímu ročníku.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: asi jo..myslim teda....ja sem to nikam nedaval, ale odhlasoval sem v obou kolech. tim to pro me hasne ,)
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Neshoduje, ale jistej (velkej) vztah tam na většim vzorku populace určitě je.

    A teď se můžem pustit do Awards :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    at to neni linkovany z fb kdyz uz

    DJRUM in The Lab LDN
    https://www.youtube.com/watch?v=1QWSOjr84gE
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Mimochodem co se stalo, že se tu vůbec neprobírá právě probíhající cz/sk dnb awards anketa? :)

    Já osobně mám, z toho mála co sleduju, docela dobrý pocit z toho jak je to udělaný. Pochopil jsem, že za tím tentokráte stojí Suki.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ne, ze bych do toho chtel uplne zabrusovat, ale umisteni v zebriccich, pripadne prodeje, se uplne neshoduji s tim, jakej song/track/album se ti u konkretniho producenta/kapely vybavi, ne?))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INK_FLO: tak djrum je velkej phan i jako producent...btw...jak se to vubec cte? :oD

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Forward thinking low-end electronica and NEXT level skills courtesy of R&S Records' very own Djrum.

    https://www.facebook.com/MixmagMagazine/videos/10155643655796026/
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: :D jo, hezky řečeno...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: no i ten FallenG nám stárne)))))))))
    KYN
    KYN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam