• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: protoze si byl az treti))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: ja ani klicenku.... :,(
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MADUBSTEPGUY: a ty to vis urcite jen proto, zes dostal za vitezstvi klicenku, zejo?!))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: jako google pouzil,mam to, ale jako KDE MAM KURVA NEJAKEJ DIPLOM?

    Výsledky Drumup.cz D’n’B AWARDS 2012 | DrumUp.cz - Drum & Bass Music Info Website
    http://www.drumup.cz/clanky/705-vysledky-drumup-cz-d-n-b-awards-2012


    chci ho dat k predeslym)))))))))))))))))))))))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MADUBSTEPGUY: tvl....to je fakt....sou jeste nekde vysledky?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    pristi rok to vidim na V4 dnb awards. #tpc
    MADUBSTEPGUY
    MADUBSTEPGUY --- ---
    KYN: To už tady taky bylo, jeden rok dělali vlastní awards DrumUp crew. Já jsem pro, aby každá crew měla vlastní awards, jedině tak to bude vyvážené.
    L4MA
    L4MA --- ---
    stejne je to legracni, o ankete jsem se dozvedel vcera od vas, 10 minut jsem se ji snazil bezuspesne vygooglit, uzuz jsem se bal ze to nedokazu, az me tam nakonec odkazal tenhle clanek. :)

    Pre Slovákov vítaná zmena, pre Čechov stará známa. Zoznámte sa s československými Drum & Bass Awards 2017 - dnb.zone
    https://www.dnb.zone/...pre-cechov-stara-znama-zoznamte-sa-s-ceskoslovenskymi-drum-bass-awards-2017/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---

    ja vubec nepochopil o co v ty kauze slo, ale bezbrehost bezvyznamnosti mi zabranil v tom jakkoliv investigovat.

    nekdo tl dr?
    //abych se usvedcil v tom jak jde o naproste nic?
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: já se těšim, až to dopadne jako s Miss a budou 2 soutěže, Zapletalova a Bakalova :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: hele tak ted bylo slibeno, ze vyjadreni bude po letosnich awards, ale uz je to zas v ty diskuzi na facebooku smazany, tak nevim :(
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: prosim te.... v mym veku? :oD
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: sex?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: ja vyhral... 20 let delam to, co miluju a pravidelne.... blessed ;)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    FREEDA: to je pravděpodobně tím, co kdo na facebooku sleduje a jaká je tím pádem pro roboty cílová skupina... z čehož plyne, že se asi málo zajímám o dnb :D
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    MEDAN: Já zase viděla stížnosti na to, že některým nejede po zdi na FB nic jinýho než DNB Awards :D Asi je to kus od kusu :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    vyhraje X.Morph :)
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: nesdílels, nevyhraješ!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    + sem se ted dozvedel ze vyhlaseni nebude, dikybohu, v ty mrtvy Lucerne.... takze za me dobry)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: do toho bych vubec nezabrusoval...protoze prave kvuli tomu, a timto se soucasnym awards omlouvam, vim ze za to nemuzou, sem nechtel nikde nic ani sdilet... takze snad se tenhle rok nestane, ze se budou pridavat mista do nominaci djs po lhute a jeste jenom nekde a snad, doufam, bude zase atmosfera na awards, jako kdyz to delal Beast , at uz Abaton nebo Cross. Protoze to byly regulerni naslaply party, kde dj roku proste hral pro plnej parket a ne pro barmany a par djs.

    Drzim palce!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam