• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: amen
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: diskuze bez opozice prece neni diskuze :P co bychom potom na nyxu delali... :D
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Ty musíš bejt vždycky v opozici :) Ok, lidi nečtou, ale:

    1) v dnb jsme už viděli "Jedinečné Live Shows" spočívající v pouštění tracků z Abletonu na Macbooku a kroucení efektama.
    2) lístek stál 390 Kč, kdo za to bez jakýkoli další informace čekal kapelu je idiot
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: fair enough. a ted se muzeme bavit o tom, jestli je teda fer v takovym pripade psat na plakat "LIVE", protoze na udalosti sice takovej popisek je, ale na flyeru nikoliv. vis, ze ja jsem zastancem toho, ze lidi maj poradne cist a informace si predem zjistovat, protoze to tak sam delam a prijde mi to spravny, na druhou stranu jiste taky pozorujes, ze nekterym lidem muzes poslat popis/instrukce pomalu doporucene postou a stejne to cist nebudou))
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: "Roni Size přiveze v březnu live show, kdy znovu a zcela sám složí na pódiu toto stěžejní drum&bassové album. Bude obklopený masivní 3D audio-vizuální show vytvořenou speciálně pro tuto příležitost." Podle toho popisu si představuju přesně tohle :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: ten advertising je ale v tomhle pripade dost stezejni, nemyslis? ja jsem touhle hudbou vicemene nepolibenej, takze je mi to tak nejak fuk, na druhou stranu si dokazu zive predstavit (opravnenou) frustraci lidi, pro ktery to byl jeden ze zasadnich hudebnich prelomu v jejich zivote, jdou nateseny na koncert (live) svoji modly/legendy, aby pak dostali hodinu a pul masinek a Roniho v kleci, se spoustou laseru a mlhy :D
    KYN
    KYN --- ---
    Já nevim, když si odmyslim to "live", mně se to líbí.

    https://www.facebook.com/ClubRoxyPrague/videos/10156253709034375/
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    To by si zaslouzilo vlastni stage na liru
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DNS: to je ten dnb step tohle jo?
    KCN2
    KCN2 --- ---
    DNS: ale nejlepší mc co jsem za poslední dobu videl :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tolik holek nikdy na dnb party nebylo

    ale tak uz dava kariera mc jacoba vic smysl
    DNS
    DNS --- ---
    Konecne chapu, k cemu ty MC's vlastne jsou:
    Fight Klub Fitness Fiesta
    https://www.youtube.com/watch?v=8gp6P_gH_e8
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MARIHAI: Co na to Clayton, nesedi nahodou? :)))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Keaton

    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: Kilo? Zase bych neprecenoval jmeno Ulterior Motive...navic opravdovy fans klidne pojedou na obe akce, pokud je mezi nima mesic :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ESKA
    ESKA --- ---
    FALLENGEMINI: Ale dyť já to chápu. Jen si fakt nemyslim, že to bude mít nějakej znatelnej dopad :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KAMCZA: Jarda Beck :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ESKA: jinak ze si dovolim se jeste k tomu na par radku vratit - ja vim, ze pro Prazaky (promotery/nyxaky) je tohle hodne tezko uchopitelny, protoze nikdy akce na "periferii" nedelali a zijou ve svy socialni bubline, kdy je pro ne jezdeni na akce mimo Prahu uz par let pase, nicmene v ty Plzni uz davno na Drum Session (a dalsi akce v Papirne) nechodi jen Plzenaci, jezdi tam lidi z okolnich mest, jezdi tam ti Prazaci (a fakt jich neni 5), jezdi tam Brnaci a tak dale. a takovahle protiakce v Crossu o mesic driv proste znamena, ze realne o nejaky potencialni navstevniky prijde. muze to bejt 20 lidi, muze to bejt 50 lidi, muze to bejt klidne kilo. a co si budeme povidat, ono i tech 20 lidi muze udelat dost tlustou caru pres rozpocet, kor v pripade, ze si vsechno promoter plati sam.
    L4MA
    L4MA --- ---
    KAMCZA: no,vypada to, ze sleca se u toho o dost vic nadre a kdyz by neco nestihla, tak by to asi na muziku melo taky vetsi dopad... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam