• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    SLAMITCH:
    AKISAN:
    chodící euforie? :)) menší sebereflexe, nízká míra kritičnosti. nevidíš ho mračit se, když se tváří jinak jak šťastně, je to spíš ustaranej pohled. imo člověk ryzích lidských kvalit. pro tohle ale nepoužitelnej :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: ja ne ale v tech reportech je nekdy tolik slunce, že me napadaj vesmirni lide, astar seran atd.... just sayin
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: ja nevim jestli je Honzik i tady a prijde k tomu neco dodat ale za sebe z toho cejtim az moce prehnany ocekavani...a proc? Kdyz bylo jasny ze od zacatku tam bude jen Roni a masinky a hlavne se dalo kouknout na jakykoliv vdeo tyhle semililve show dopredu a vedet na co jdu.... ja to popravde cekal jeste min live....kdyz sem byl na SHADOWovi ( v zadnym pripade je nechci srovnavat) tak ten mel celou tu show komplet pripravenou ze to jen "spoustel" a do toho sratchoval....

    Jak sem rekl predtim, nebylo to vubec spatny a byl sem rad ze sem v ty Roxy byl a v mym veku megapoctenej ze se muzu vyhulit a hrat tam ale na druhou stranu se opravdu nedivim nikomu, kdo cekal neco jinyho ale divim se tomu, ze nekdo jde na neco dopredu si to "neproklepne"....
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    jen tak pro zajímavost, kolik z vás zná Petra Čecha osobně?)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: "A ty, kdo máš rád čéšovy reporty, raději nepokračuj..." HAHAHA
    VEX
    VEX --- ---
    VEX: piskani ve spodcich je samozrejme blbina. Piskalo to ve vejskach, kdyz hraly spodni frekvence, pro upresneni.
    VEX
    VEX --- ---
    MARIHAI: pamatuju si, ze jsem si pred casem na netu delal test, kterej tu nekolikrat probeh. Sluchatka mam uchazejici, sluch nevim, uspesnost asi 70%, ale byla to spis ruleta nez ze bych vybiral na jistotu. Taky jsem jednou resil neprijemny piskani ve spodcich, ktery vzniklo spatnym prevzorkovanim. Par lidi to v ukazce ani neslyselo. Od ty doby jsem vuci temhle soudum skeptickej.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VEX: Tak bych se spis priklanel k tomu ze v klubu pri vsech dalsich aspektech co to ovlivnujou to poznat nebude.
    VEX
    VEX --- ---
    VEX: nebo vy to poznate?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    LBASE: posli ukazku neceho znamyho, poslechnu.
    VEX
    VEX --- ---
    LBASE: a na ty wavky se vyprdni. Nikdo nic nepozna a jestli rikaj, ze jo, tak kecaj. Doma na studio monitorech mozna, ale v klubu tezko.
    VEX
    VEX --- ---
    LBASE: nemyslim si, ze by distribuce posilala ruzny soubory do ruznych shopu. To je nejaky divny. Jinak kazdej track/label ma ty mastery od ruznejch lidi. Podle toho to taky muze znit jinak nahlas. Porovnej stejny tracky koupeny z guglu a bitportu doma.
    LBASE
    LBASE --- ---
    Ahoj všem, dotaz (možná už tu proběhl): Hraju z Mp3 a hudbu kupuju přes Google Play. Různě jsem se dočetl že je to identická kopie/kvalita jako Beatport, ale stává se mi, že když na akci hraje někdo po mě, kdo má hudbu z Beatportu, zní mu to lépe (hlasitěji, plněji). Je tu někdo kdo má zkušenosti s porovnáním? A dotaz na druhou: delší dobu přemýšlím že se vykašlu na MP3 a přejdu na bezeztrátový formát (WAV nebo AIFF). Mám ale už velkou kolekci a musel bych alespoň část zahodit a dokupovat. Myslím ale že, rozdil je poznat - jaký máte názor /zkušenost, je to velký rozdíl? Díky :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Goldie appears in court via FaceTime from Thailand
    Goldie appears in court via FaceTime from Thailand - BBC News
    http://www.bbc.com/news/uk-england-somerset-43419794
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Stavte se dneska v Puntu :) (mimo jiné tam slavím narozky)

    https://www.facebook.com/events/2001586543189224/

    21:00-21:45 On-Dry (dnb)
    21:45-22:30 Vorel (dnb)
    22:30-23:15 C.N.B (techno)
    23:15-24:00 M4y4 (dnb)
    00:00-00:45 Vje (dnb)
    00:45-01:30 Zwooky (house)
    01:30-??:?? allstars
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: fake news!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: amen
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: diskuze bez opozice prece neni diskuze :P co bychom potom na nyxu delali... :D
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Ty musíš bejt vždycky v opozici :) Ok, lidi nečtou, ale:

    1) v dnb jsme už viděli "Jedinečné Live Shows" spočívající v pouštění tracků z Abletonu na Macbooku a kroucení efektama.
    2) lístek stál 390 Kč, kdo za to bez jakýkoli další informace čekal kapelu je idiot
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: fair enough. a ted se muzeme bavit o tom, jestli je teda fer v takovym pripade psat na plakat "LIVE", protoze na udalosti sice takovej popisek je, ale na flyeru nikoliv. vis, ze ja jsem zastancem toho, ze lidi maj poradne cist a informace si predem zjistovat, protoze to tak sam delam a prijde mi to spravny, na druhou stranu jiste taky pozorujes, ze nekterym lidem muzes poslat popis/instrukce pomalu doporucene postou a stejne to cist nebudou))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam