• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    TOOMUCH: v předposledním Wire byl o něm velkej článek od Simona Reynoldse...no a prostě už asi 15 let dělá takovýhle new age/ambient klavírky...zajímavý je to asi jen v kontextu jeho vývoje
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    INK_FLO: subjektivně.. je to dobrý? (nemám teď možnost poslouchat), a jestli vůbec teda mám.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    poslední album od Roberta Haigha alias Omni Trio

    Robert Haigh - Creatures of the deep (FULL ALBUM) - YouTube
    https://www.youtube.com/playlist?list=PL_msyIS9cEeoSiJ6AYQ-yozPuNCbGC0tw
    L4MA
    L4MA --- ---
    Spotify Now Auto-Mixing Tracks In Playlists, Gets Phrasing Right (Usually) - DJ TechTools
    http://djtechtools.com/...ner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+djtechtools+%28djtechtools.com%29
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    stejně by mě dodnes zajímalo spíš..kolik na tom new forms lp odmakali spis Die, Suv, Krust, SiJohn a dalsi.... protoze kdyz si poslechnete jejich produkci z ty doby tak jejich veci zni vic new forms nez samotny roniho veci.... just sayin
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: jj krasnym coachem...jednou to budem mít))))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    nepřijel náhodou autobusem? :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    :oD
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Jak by kdysi rekl Faly, Roni Size vystoupil live mozna tak z letadla :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ze stranek roxy. ja tam vidim rozdil.

    RONDO
    RONDO --- ---
    vzhledem k tomu že vůbec nějaký live bylo a jaký, tak je to mega zavádějící.
    kdyby tam bylo ed op wormhole live tak nikdo nástroje ani nečeká
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    je to zavadejici. tecka.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    jeste teda pro minuskare a zhrzence:

    Kde je tam napsáno live in concert? live band? with band? nebo dokonce REPRAZENT?

    Sorry, za me je to jasny.



    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VIXLE: ale tady presne byla ta tatranka, co je na obale.... staci cist.

    just sayin

    proste ja sem celej zivot trainspotter nejen v hudbe a proste to tak mam... OPRAVDU nechapu jak mohl nekdo cekat live band.... to jako chtit aby mekac wrap chutnal jako quritto... snazim se tvoji reci.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    AKISAN: sorry ale kdyz koupim v albertu tatranku a doma z obalu vytahnu banan, nemyslim si ze je moje chyba, ze jsem si predem nezjistil, ze v tatrankovejch obalech se ted banany prodavaj.. tvuj predpoklad informovanosti poctivyho fanouska imho bohuzel nelze aplikovat plosne. za me PR fail..
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    SLAMITCH:
    AKISAN:
    chodící euforie? :)) menší sebereflexe, nízká míra kritičnosti. nevidíš ho mračit se, když se tváří jinak jak šťastně, je to spíš ustaranej pohled. imo člověk ryzích lidských kvalit. pro tohle ale nepoužitelnej :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: a taky sis myslel ze priveze "ty masinky", na kterejch to vytvoril? tohle je vtip, ne? :)

    "Sakra, já do pytle chci vidět, na čem to album vytvořil!"
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: tenhle letak je neco dost jinyho co jsem letmo videl a hlavne slysel treba v radio spotech.

    ale jinak je mi to fakt jedno, takze sorry ze to jeste dostouravam tenhle mrtvej neoheň
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: ja si to myslel naprosto suverenne. (ze to bude live)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    TOOMUCH: Já se hlásím. Co si pamatuju, tak byl úplně stejnej jako ty reporty.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    takze chci jen rict ze vsechno je to jen o prehledu a informovanosti a kor kdyz s tou live show vyjel uz pred rokem a je toho plnej net:

    Zprava z 19.4.2017

    "LIVE HARDWARE SHOW"



    Takze at se na me nikdo nezlobi ale tohle je celkem jasny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam