• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    teď trochu z jinýho soudku v sobotu chapeau rouge Conrad a Paul SG super, a koogi zahrál taky moc pěkně, prostě Conrad je nej Mc ale hrát by raději neměl, nevím co měl za problém, ale tolik brambor jsem na akci snad nikdy neslyšel... :-/
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: ja byl prave zhejckanej tim, ze na cz festivalech (i nondnb) lineup visel na kazdym rohu, pripadne byl ve zdarma rozdavanejch brozurkach, no :( od ty doby jsem si kreslil vlastni :D
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Já se vždycky vyndám a pak následuju volání divočiny, kde se mi líbí, tam zrovna sem :D
    KYN
    KYN --- ---
    Já si to teda vždycky vytisknu, než vyrazim na festival, ale zase si pak nemůžu stěžovat...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jako jo mozna to bylo v tom guidu a hledat to v jeho 30 strankach mezi pribehem o robotech a sedmi stejne se jmenujicima stagema ve tmě.
    fok knows
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: fakt? ja mam pocit, ze to tam v nejakym tom guidu, co rozdavali, bylo, ale mozna uz mi jen pamet neslouzi...na tom Outlooku si to pamatuju kazdopadne dobre, protoze me to sralo a kazdej den jsem volal do CR brachovi, at mi nahlasi aspon kdo ten vecer hraje na jaky stagi :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: pripoina prvni let it roll v benesove, tam mi taky prislo ze se pocita s tim ze vsichni maji chytry telefony a nakou LIR appku kde je vsechno napsany.
    vystup byl ze mi doslo ze do tyhle podoby festaku a dnb uz nepatrim, a tak jsem sel do prdele.
    ESKA
    ESKA --- ---
    TOOMUCH: kejvu hlavou.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    ESKA: a dojmy? :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    CRUSHEER: me osobne tenkrat nejvic zklamalo to, co jsem bral po zkusenostech z tuzemskych festivalu jako samozrejmost - dostupnost informaci. kuprikladu lineup clovek mohl zjistit bud na netu (a to jeste jen tak, ze vedel, kdo na jaky stagi v danej vecer hraje...datovej roaming jeste samozrejme neexistoval) nebo si musel koupit festivalovou visacku asi za 15 EUR, na ktery byl program povesenej (i s casama). jinak to neslo.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    FALLENGEMINI: Asi jo no, scéna se za posledních pár let docela posunula a to nejen u nás. Jinak ne že by tam bylo všechno špatný, ale celkově spíš zklamání.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    CRUSHEER: to se divim. respektive asi je to dany dobou, ale kdyz jsem tak byl tenkrat 2013, bylo to hudebne uplne jinde, nez co clovek mohl slyset u nas v klubech/na festivalech, fakt sety "for the headz" :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FREEDA: já jedu

    AKISAN: voe
    L4MA
    L4MA --- ---
    CRUSHEER: je dobre ze na to vzpominas s humorem. :) je to kazdopande smutny a zaroven desivy...
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: Mně se tohle stalo mockrát, ale spíš naopak. Nejvíc u Vegase z OAF.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    L4MA: to mi připomíná, že minulý rok jsem byl konečně na outlooku, kde byl line up trochu podobnej jako tady, a never more ;) tolik jump upu (nebo festivalový selekce obecně) a mcs na jednom místě jsem nikdy neviděl, ani na liru :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: to ses slusne napraskal)))))
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    SYXAO: Já bych strašně chtěla.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: nekdo kdo fakt zboznuje vocalists, mcs a hosts? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam