• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SYXAO: velký jména myšleno dnešní rádoby neurofunk djové/producenti dosaď co uznáš za vhodné
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: jasně že neměli, já to myslel v tom kontrastu co přišlo potom a co běžně hrajou ostatní velký jména.
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    VON_GILOTINE: No, nevím, tahle akce jde naprosto mimo mě, takže doufám, že všechno bude ok. A děkuji za štěstí, očividně bude třeba ))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ESKA: taky jsem čekal že to bude víc deep a víc vyklidněný, ale spokojenost.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FREEDA: ty jo, promin, ja myslel, ze si delas srandu a vis to. .. no. jeste je jedna sance, ze bude prset. tzn ze se vsichni vyndanci nevylejou uz v jednu odpoledne ale az vecer v klubu a budou normalni..

    good luck.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ESKA: lidi? :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    VON_GILOTINE:
    FREEDA:
    MEDAN: Jojo, je to ZLO... ale zase je fajn, že to přivede lidi víceméně zdarma :))
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    proč mám už roky z MMM pocit, že lidi spíš odrazuje trávu legalizovat?
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    VON_GILOTINE: Auvajs...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FREEDA: hehe, jen pockej co se vam tam z vitkova a paruky nakutálí. fakt bych ten den nechtel delat ani ochranku ani na vstupu ani uklizecku.

    ale treba se to po deseti letech najednou vrati zpet na zacatek a budou tam stastni lidi ze si mohli zahulit a usmivat se hehehehehee
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: "beznej" navstevnik u nas nerovna se "beznej" navstevnik v jiny zemi eu... tenhle zvuk ted, teda ne ted ale uz treba posledni dve sezony, hodne jede nejen v evrope. Akorat v CR jede jumpup a dojizdi neuro)))))
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    VON_GILOTINE: Ježiši, nestraš mě. :D Já myslela, že jsou to pohodový lidičky zhulený :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---

    FREEDA: million marihuana march stage.. oh shit. to zas bude po celym zizkove nablito, parukarka nepruchozi a vsude vozraly pamrdi. neeeeee million marihuana march neeeeee
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: pro me v soucasny chvili neexistuje nic lepsiho, ale fakt je takovej Halogenix star pro beznyho navstevnika?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: sou dost drahy a sou vic uznavany nez vetsina rockstarz a treba Shades malokdo zaplati do klubu v CR.
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: pisu Frankee myslim Frankie. neulehcujou to. :)
    btw to jsou tak drahy? byl bych nerek, ze alix s halogenixem a montym jsou obecne uznavany rockstarz (prozatim :)).
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: bacha, to je Mr. Frenkie, ne Frankee :) ale chapu... jinak ono udelat 1985 Music session je podle me pro CR na (mozna za) hranici moznosti :(
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: to rikam blbe, akce samotna je v pohode, ale nejak mi tam ten Monty mezi Frankeeho a Symplexe vubec nesedi.
    predstavoval bych si spis dedicated 1985 Music session. :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: tvle co to je "pochybna akce"? :D :D :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    mimochodem, kdyby si nekdo nevsimnul stejne jako ja, tak v patek je v Crossu Monty na takovy pochybny akci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam