• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Možná by k tomu měla co říct Jana Kománková, ta už to tuší dlouho, jak de dnb doprdele :D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: Jestli spíš neodrůstá ta silná generace
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    aspon si zase mužou připadat jako underground...
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: ty jo teplota imo nemuze bejt nijak vyraznej aspekt. crossu naslapanejch az po strop v 30+ vedrech pamatuju nepocitane. bejvaly doby, kdy jsem upenlive doufal "herdek, v takoym vedru tam snad nikdo nebude" a stejne se konaly kolapsovy sauny. navic na akci tri mesice zpet bylo jeste min lidi...

    KYN: tak parada, aspon budeme mit dostatek prostoru, az se vrati ten techstep. :)

    ne ze bych si stezoval, naopak jsem nadsenej, ale zajimalo by me/obavam se, co rikaj na ze tretiny plnej cross parket vystupujici hvezdy.
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: bohužel, jde to dolu skoro všude. Lidi jsou dnb přežraný, plus to kouření nepomáhá...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: zakaz koureni, klub v parnym letnim dni.. nechces.
    L4MA
    L4MA --- ---
    Beast zacal Star Trails, takze si asi kazdej dokaze domyslet, jaky to bylo. :)
    Klute je velmistr. set s pribehem, mixy uplne jinde nez to, cemu se rika michani dneska. po chillovy zlamany ctvrthodince pred klimaxem to vybicoval fakt extremne.
    Rido pro me set vecera, instantni teleport do roku 2008, AAA selekce z ery, kdy neuro nebyla nadavka. poslednich 20 minut fakt assault, takovou naloz prestavam fyzicky zvladat. :)

    atmosfera a organizace prvotridni jako vzdy. diky a nashle v zime.

    btw zda se mi to, nebo chodi malo lidi? behem mych poslednich tri letosnich navstev crossu, tam bylo dohromady zhruba tolik lidi, jako pred trema rokama behem jednoho vecera.
    klesajici obliba dnb? zakaz koureni? nahoda?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    DnB jak hajzl!

    SPRING HEEL JACK/WADADA LEO SMITH with PAT THOMAS/STEVE NOBLE Hackney Road vinyl at Juno Records.
    https://www.juno.co.uk/products/spring-heel-jack-wadada-leo-hackney-road/691414-01/
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    KYN: Beast? Byl ;)
    KYN
    KYN --- ---
    MEDAN: a byl tam teda Aleš?
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Klute nejvíc!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INK_FLO: amendon
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Spinscott - Amen Meditation (Real-Time Jungle!)
    https://www.youtube.com/watch?v=AXO-j0atz08
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: Vis, tak to neni uz moc moje vec, pac nataceni si Ales resi sam, jen rikam co vim :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: víš, většinou mi Aleš psal ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: Vis, Kenny nechava nahravat nektere akce za Cross a jedine co vim, ze tam dnes ma byt clovek od nas, takze se asi neco dit bude :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: Nic o tom nevím, ale když to říkáš.)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    M4Y4: Rád bych, ale nemůžu. Bude záznam ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam