• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KYN
    KYN --- ---
    VON_GILOTINE: no, to si pleto 5 lidí z 10, co se jinak v elektronice docela vyznali. Já to měl jasný, Orb sem miloval, Orbital měl jenom rád.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ILL_EEL:
    MEDAN: rozhodne jedna z veci, na kterou se tam tesim nejvic. kdyz na to tak koukam, tak "We Love Jungle" stage asi neopustim :D

    WE LOVE JUNGLE
    ------------------
    LTJ BUKEM (93-97 SET)
    S.P.Y (JUNGLE SET)
    GROOVERIDER & CLEVELAND WATKISS (BLUE NOTE SET)
    BREAKAGE (CLASSICS SET)
    JUNGLE WARRIORS (LIVE) POTENTIAL BAD BOY B2B KENNY KEN & REMARC + RAGGA TWINS
    NU:TONE (JUNGLE SET)
    UNCLE DUGS B2B JONO D + NAVIGATOR & SHABBA D
    DJINN b2b MANTRA
    CHRIS INPERSPECTIVE B2B DOUBLE O
    JUNGLE JAM RESIDENTS
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    MEDAN: topppp...cca 92-96 byl Bukem nejvetsi king
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    uprimne, v mladi mi taky chvilku trvalo, nez mi the orb prestali splyvat s orbital.
    //maslo na hlave
    //teen
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    která sjetá holka dnes zná Orbital nebo KLF?....a kdy byla naposled akce v jeleňáku?
    KYN
    KYN --- ---
    OT. Tohle na mě kouklo na fb a je to koment k Jelenímu příkopu (legendární festival, dědci pamatujou):

    "Tohle byl zacatek vseho a my tam ty pico byli!!! Dodnes si pamatuju, jak jsem uplne sjety holce vysvetloval, ze The Orb nejsou Orbital a ze KLF na Jelenaku nehrajou i kdyz mam jejich triko neskutecnej zazitek".

    Já jen že se zas tak nic moc nezměnilo
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    Klute zahrál nejvíc, za poslední půlrok jeden z nejlepších setů co jsem slyšel, a ano je pravda že poslední dobou pozoruju na akcích v crossu kde se hraje něco jineho než necro nebo jumpup daleko menší počet lidí.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    INK_FLO: Co to je
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    lidi ted budou mozna tady

    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA:
    L4MA: To vedro je vždycky problém, ale co jsme se bavili, tak v Praze celkově, i v centru, nějak málo lidí.

    Lidí bylo pro zaplnění parketu tak akorát, ale jindy samozřejmě podstatně silnější. Hudebně tomu nemůžu vytknout nic, Klutův set byl fakt fantastickej a rozhodně ho řadím k těm nejlepším, co jsem kdy (i na Wormhole) slyšel.

    Já mám v živé paměti, jak tu hrál Klute s Mikalem v rámci Outlook warmupu (taky Cross a pátek v létě) a když jsem po něm šel hrát (asi ve 3:30), tak bylo na parketu 6 lidí! To léto je vždycky poněkud zrádnější - když už jsou horka.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Dalsi dil na youtube!

    Chase & Status - Foundation Show #2 live from The Bunker
    https://www.youtube.com/watch?v=4l_xLuQgpOA
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: nebo tam chodis na dnb pro starý ;) myslim, že kdybys tam šel někdy na Spojuje nás dnb nebo double trouble... :)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Možná by k tomu měla co říct Jana Kománková, ta už to tuší dlouho, jak de dnb doprdele :D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: Jestli spíš neodrůstá ta silná generace
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    aspon si zase mužou připadat jako underground...
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: ty jo teplota imo nemuze bejt nijak vyraznej aspekt. crossu naslapanejch az po strop v 30+ vedrech pamatuju nepocitane. bejvaly doby, kdy jsem upenlive doufal "herdek, v takoym vedru tam snad nikdo nebude" a stejne se konaly kolapsovy sauny. navic na akci tri mesice zpet bylo jeste min lidi...

    KYN: tak parada, aspon budeme mit dostatek prostoru, az se vrati ten techstep. :)

    ne ze bych si stezoval, naopak jsem nadsenej, ale zajimalo by me/obavam se, co rikaj na ze tretiny plnej cross parket vystupujici hvezdy.
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: bohužel, jde to dolu skoro všude. Lidi jsou dnb přežraný, plus to kouření nepomáhá...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: zakaz koureni, klub v parnym letnim dni.. nechces.
    L4MA
    L4MA --- ---
    Beast zacal Star Trails, takze si asi kazdej dokaze domyslet, jaky to bylo. :)
    Klute je velmistr. set s pribehem, mixy uplne jinde nez to, cemu se rika michani dneska. po chillovy zlamany ctvrthodince pred klimaxem to vybicoval fakt extremne.
    Rido pro me set vecera, instantni teleport do roku 2008, AAA selekce z ery, kdy neuro nebyla nadavka. poslednich 20 minut fakt assault, takovou naloz prestavam fyzicky zvladat. :)

    atmosfera a organizace prvotridni jako vzdy. diky a nashle v zime.

    btw zda se mi to, nebo chodi malo lidi? behem mych poslednich tri letosnich navstev crossu, tam bylo dohromady zhruba tolik lidi, jako pred trema rokama behem jednoho vecera.
    klesajici obliba dnb? zakaz koureni? nahoda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam