• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    RONDO
    RONDO --- ---
    AKISAN:
    VON_GILOTINE: upřímně šel bych ale kreje se mi to s něčim
    Goldie před rokem:
    Goldie: "I Went to Berghain, it Ain't All That" | Pulseradio
    https://pulseradio.net/articles/2017/03/goldie-i-went-to-berghain-it-ain-t-all-that

    Slyšel jsem už víckrát, že tam tu a tam někdo různý starý jungly a hardcory hraje - a to jako na tý hlavní stagi. A taky prej Good Life a podobný "techno" bomby :))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    do berghainu nechces.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO: jdes?
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: Sprostý mejdlo, moc děkujeme. Takovej hajp zaprášenejch písniček sem nezažil.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Goldie | Boiler Room x VIVA! Festival
    https://www.youtube.com/watch?v=KTE3i1Q_eOY
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: jo sjetá ochranka co ti vlezla i do peněženky, kdyby jich tam nebylo 20 tak toho malýho vyjetýho zmrda rozmáznu o tu přistávací plochu.... muzika moc toho ode mě nečekej prakticky jsem nedal nic co jsem chtěl buď z důvodu prachu ve stanech, nebo fronty na vstupu do areálu kdy jsem nestihl třeba markyho, naštěstí jsem ho slyšel před 14ti dnama tak mě to ani moc nesralo.... imho docela oxymoron zabavovat dětem pár ubalenejch voňavejch cigár na festivalu kterej se jmenuje let it roll...
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: ja vim, ja vim. a despoticky security, ktery zabavovali drogy pro sebe (fakt? :D).
    me ale stejne vic zajima ta muzika. :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: plus si zapomněl na všude přítomný prach, jako v těch stanech bych hrát nechtěl, přitom stačilo lehce pokropit už před prvním dnem a pak každý den znova, ještě teď vykašlávám hlínu z milovic
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: ja myslim hudbu. ze clovek nachodil za den 40km, a ze si poradatel myslel, ze v tomhle chladnu voda k piti snad ani nebude potreba, ale dekuje za vsechny podnety a zpetnou vazbu a veme si to k srdci, vim. :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: později možná něco zkusím, ale nikdo si to za rámeček nedá.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    AKISAN: jj Friction se mi líbil :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a ano ten kotel byl největší co tam kdy byl
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: arigato gozaimas, sensei
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: ja si dovolim jeste jednou podekovat a skromne rict ze to byl asi muj nejvetsi kotel na Povaleci ever... za me proste atmosferou a pristupem jeden z nej festaku v cr spolecne s Rock For Churchill.

    Bigup POvaleč massive!

    https://www.instagram.com/p/BmGWw9PDiNO/?taken-by=akira_deadly_viper
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VIXLE: supr a agem taky!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VIXLE: jakoze priznam ze jsem videl poprve regulerni stagedive a nasledne i pogo. vono uz se to dost hecovalo behem sbstrd b2b vesly pred nima, kteri hrali nezlomene a po pathfinder collectivu kdy převzal oteze akira (jak byl domaci tak tam lidi regulerne skandovali jeho jmeno,woot) s ne house uk bass rap a dnb pruletem jsem na te louce videl parit snad nejvic lidi ever.
    agemuv uzasne trochu 90s trochu acid trochu heavy dnb set byl jen predposledni tresnickoi ma dortu pred splnenym snem v podobe 90-93 uk rave setu od madforce s jannisem. to sem na stary kllena nahodil 'my raving shoes' a zaril jak radioaktivni ryba stestim.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    k tomu Povaleci bych rad ohlasil, ze tam hezky hrali nejaky Pathfinderi..
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: to je kachnicka? :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    MARIHAI: let me google it f.... anebo ne. Serum, Bladerunner & Voltage.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam