• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: + Jagermeister
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    btw dalsi vec... kdy nekomu sponzorstvi nebo ruzny tyhle spoluprace sehnali plnej diar? Co to je za picovinu? Verte mi, jedinej, kdo v cr natlaci sem tam svoje lidi nekam na hrani je Redbull. Tyhle spoluprace sou primarne o vecech a jejich naslednymu “promovaní” ..... a pokud je ta spoluprace ke vzajemny spokojenosti na obou strannach a nedelas nekomu jen kokota a chodici banner abys mel cokoliv zadarmo, tak za sebe max souhlas a spokojenost.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: tak asi nekdo od Dickies. Ale jemu to slusi ty veci a navic on si muze sam vybrat co chce. Myslim ze takhle je to ok. Nosis co chces a ne to, co na tebe nekdo navlece.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: kor kdyz vetsina z nich pak skoci po prvni nabidce cehokoliv free.... czech story.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    fallene neslapej na plyn, jses skoro u zdi.

    btw dokazete mi vysvětlit kdo upsal bifida do tech fakt smutne outdated outdesigned outcoloured dickies veci?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    btw vzdycky se uchechtavam, kdyz ctu v rozhovorech takovy ty zvasty o sponzorech a/nebo ritolezectvi...ne ze by to tak v nekterych pripadech nefungovalo, ale nemuzu se ubranit pocitu, ze lidi, kteri se na to nejcasteji odvolavaji, nejsou zrovna dvakrat likeable charaktery, co si pletou networking s vlezdoprdelstvim, a divi se, ze je nikdo nema moc rad.
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: ty můžeš :-*
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: f u :oD
    KYN
    KYN --- ---
    Hlavně ať lidi už víc nehulej, just sayin´
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TEKKIT: tak az mi ji nekdo ukaze...tak skoncim no. to je toho))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: ja popravde hulim vic nez je zdravo....ale kdyz se nekdo ohani sebereflexi, tak by mel zacit u sebe.... a to se snazim delat celej zivot a nekdy si to prave beru az moc... a hlavne...nenazyvam nikoho nulama. Myslim si, ze neni tak divny, ze se divim.
    PECIK
    PECIK --- ---
    AKISAN: ale notak Stepane, co se rozohnujes...at si prece kazdy mysli a rika co chce, jsem prekvapeny, ze se vas to tak dotyka...
    lidi by meli vice hulit
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    AKISAN: říká se tomu Akirova červená karta ze scény, když ti ji někdo ukáže - končíš!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: a proc by ho mel nekdo "vylucovat ze sceny" ? dafuq? je to jak napsal fallen....
    PECIK
    PECIK --- ---
    AKISAN: spise jsem myslel to, ze ma v pici jestli se ho nekdo bude snazit vyloucit ze sceny atd...
    Nelibi se mu, jak to tady na pisecku funguje a tak se rozohnil...normal...
    PECIK
    PECIK --- ---
    jsem tazan, odpovim dle toho co si myslim...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: tolik jedu a hateu = nemam v pici

    jussayin
    PECIK
    PECIK --- ---
    AKISAN: protoze ma v pici a rekne, co si mysli...na rozdil treba ode mne, jelikoz ja mam uplne v pici a nemyslim si nic + nikoho nezajima muj nazor
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: tak
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam