• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX: "Druhou polovinu setu Vlada chodil na podium jen mavat fandum, fotit a dávat rozhovory."
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: fuj... ja jsem prave s kamczou nechtel polemizovat, ale kdyz jsem sel zhruba po 3/4 hodine okolo horni stage domu, tak jeli porad stejny hovna...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: sry, uz sem chodim vazne jen sporadicky. Bylo to fakt docela hrozny. Kamcza byl v hodnoceni az prilis hodnej. Ja bych dobrovolne utekla, kdybych nehrala po nich. Mrzelo me, ze si to naslo fanousky, ponevadz ja bych za takovouhle performance vesela za koule do pruvanu. Nebyla jsem tam na uplnej zacatek, ale z dvou hodin co meli pro sebe se Vlada na podiu vyskytoval jen tu prvni hodinu a nezaznamenala jsem jedinej pokus o jeho halekani do dnb, vzdycky tam pod tim hral kysi hiphop/halfstep/grime. Druhou polovinu setu Vlada chodil na podium jen mavat fandum a fotit. No a Complexe uz nechci v zivote slyset ani na pet minut. Zcela me to vylecilo z poslednich zbytku respektu k tomuhle kdysi dobrymu producentovi. Takovej maglajz nahazenych hitovek paty pres devaty jsem dlouho neslysela. Nemelo to hlavu ani patu a dokonce se mu tam primotala i Nirvana a jine pecky. Ne v remixech, ale originaly, uprostred setu, treba do Noisie. Bez konceptu, bez provazani, jedna facka za druhou - pejsek a kocicka varili mix. Nevermore. Klicenka by byla malo, fakt.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    L4MA: na začátek byl cistej rap, pak hrála Complexka vorvanej střední proud hitovyho dnb a Vláda do toho halekal. Nebylo to trapný, svoje fanoušky si to našlo (přišlo i do Crossu hodně ksiltovek). Na druhou stranu, dějiny žánru se tu noc taky podle mě nepsaly :)
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    Feint + Madface v sobotu v Roxy
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: Treba :))
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI: jako na cédéčku? :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: Aha :( sem myslel ze kdyz launch party :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: kez by :D release je az v listopadu, pokud vim))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: Bude album v prodeji?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    VON_GILOTINE: třeba spolu mají nějakej tajnej románek...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    spam na zitrejsi Storm

    21:00 Shanix
    22:30 Snookey
    00:00 Fingerprint
    01:30 BREAK & SP:MC
    03:00 Far Horizon
    04:30 Beast:Season

    STUART
    STUART --- ---
    tunajt

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: neposlu... to bylo na instastories
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: posli prosim, az budes mit cas.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Chase & Status @ Notting Hill Carnival '18
    https://www.youtube.com/watch?v=sMHz0_7qQTQ&t=2752s
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: na igramu sem normalne videl videa kdy Matia hrala dnb a Vladimir do tho rapoval.
    L4MA
    L4MA --- ---
    vzhledem k tomu, ze nebylo zodpovezeno VON_GILOTINE: , dvolil bych si jeste jednou adresovat otazku primo eskovi, kamczovi nebo generixx.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Chase & Status - Heater (ft General Levy)
    https://www.youtube.com/watch?v=8OKdtLlwJjs
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: zasranej junglista :oD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam