• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: Pro me by chill out dneska znamenal, ze se vubec nedostanu na hlavni stage.
    L4MA
    L4MA --- ---
    predstava, ze mladosi co jdou zarubat, nebo starosi co jdou na party 3x za rok, budou misto na mainu felit v chilloutu a ocenovat ty gurmetsky true deep house, ambient n jazzy sety, je hodne usmevna. ale kazdej se obcas zasni... :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    haha by jsme mohli založit iniciativu zachraňte chill out v českých klubech
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    DABE: no ultrafina jsem slyšel jednou a hrál nějaký rock'n'roll a starý disco a bylo to všechno jen ne chill ale to neznamená že chill nehraje. Moretiho jsem vždycky slyšel hrát minimal techno nebo house ale jak říkám vesměs šlo o akce kde po nich nikdo chill nevyžadoval.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: amen2that
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: proto jsem psal "chill outovej" set v uvozovkách, vím že není prdel dát to dohromady tak aby to nebylo jako když pejsek s kočičkou pekli dort.
    Osobně mě sety který vypráví nějakej příběh baví nejvíc ať už jde o jakejkoli styl
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: v pohodě mě to taky zajímá a určitě mi to na akcích chybí, je to lepší než řešit že se všade hraje neuro/jumpup/whatever
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: to je fér
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: to si prave nemyslim... u tohodle proste musis bejt uz sbehlej a jit do hloubky... ano muze kazdej rict ja budu hrat beecka a pohodovejsi veci co mam doma ale me tohle nestaci.

    Neni to prdel z toho udelat set a uz vubec neni prdel to michat vsechno aby to melo hlavu a patu...takze mistala klidne echo a napojeni nebo ambientni tracky na prechod... musis ty tracky perfektne znat. O kviff mam tehle setu vic nez dnb. A klidne bych do budoucna uz hral jen tohle az omezim kazdovikendovy vyjezdy.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jinka omluva jestli sem tady rozjel OT debatu...ale chodi sem spis starsi erudovany lidi a me to vazne zajima.....
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: ja sem hral s Dorfmeisterem i pak s obema (Kruder+Dorf.) a pokazdy stejnej model...od zacatku ambienty pres jazzy/funky hip hop, trip hop a kdyz se to zaplnilo tak deephouse az techhouse....
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: nemas zaco..uz sem to daval vickrat...je to supr. Normalne by bylo supr kdyby nekdo mel koule nato dat tyhle djs dohromady...a nabizet ciste jako "chill" djs na ruzny akce a festaku k valeni.... pro me je ta hudba supr ze jdes hrat s tim ze se netancuje, nebo teda nemusi... mam rad kdyz se lidi pohupujou s drinkem v ruce a muzu hrat treba 20 let starou vec.
    DABE
    DABE --- ---
    SYXAO: Ultrafino je v ramci nu-jazzu/jazzy housu/dowtempa u nas spicka.
    jinak ma slusnou sbirku Kredenc, Click Joe aka Disco Moreti dokaze zahrat neskutecne skvosty. urcite bych zminil particku drag and drop a verim, ze i Saku a Brada z brejkove party + v ramci chilloutu/ambientu stopro Synaptik.

    AKISAN: takhle jsem to uplne nemysel, ale dik. vhodnejsi by byl mozna jeden starsi
    [ DABE @ MUSIC SETS * links to download * ]
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    třeba takovej chillout, kde Sutekh pouštěl hromy-blesky. takovej chillout už nikdá nebude :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    VEX: Chillouty byly za mejch mladejch let vsude. House, techno, psy, dnb, vsude. Si pamatuju, jak jsme jako 16-18 jezdili do Lazni a mne se nejvis vzdycky libilo uplne nahore v chillout zone.

    Dneska proste nic takovyho neni, pokud teda nepocitam zahradku ve studiu (kde je navic zavrena, asi, porad ) crossu jako jeden velkej chill.
    VEX
    VEX --- ---
    Chill outy maji stale na psytrancu. Korelace s uzivanim ketaku ciste nahodna.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    RONDO: myslím si že vesměs je to na klubech a promotérech aby tomu dali znovu prostor a příležitost a z kill outů se opět staly chill outy, a v druhý řadě na djích který musí mít soudnost, posluchači si pak najdou cestu.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: spíš jsem měl na mysli někoho kdo se primárně zabývá těmahle stylama, někdo kdo jde víc do hloubky a nebrouzdá jen po povrchu..... zahrát "chill outovej" set by dokázala většina ze zdejšího osazenstva, když k tomu bude mít příležitost.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: a popravdě na tý akci s dorfmaisterem jsi hrál deep house, rozjetější housíky a nebo takový věci co jsou v tom setu?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Prihreju polivcicku. Ale dokopu se k novymu brzy.

    " Fusion " special set for the event with Mr. Richard Dorfmeister - 2.Patro, 7.10.2016 Prague
    https://soundcloud.com/...usion-special-set-for-the-event-with-mr-richard-dorfmeister-7102016-prague
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO: story of my life)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam