• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: a jako bonus k tomu jako pozadi prijemna hudba)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: to ne, ja bych na chill out akci nesel, ale kdyby bylo v klubu misto, kde bych mohl sedet v klidu a kecat se znamejma, tak bych tam byl:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a prosim neskatulkovat...chapeme se jak to myslime pojmem chill out.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: je velka spousta "drumiku" pro "dospely"

    Commix - Japanese Electronics (Instra:mental Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=rFmdTDIOhzs
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: ja myslel, ze prave chcete muziku pro dospely, ne drumiky. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: v tom pripade teda neni poptavka po chill outech, ale ambient/jazzy/lo-fi parties... :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: muze byt...kdyz to nebude rusit a nebude moc nahlas a prostredi bude vybizet k chillu... proc by ne... s tim problem nemam... ale musi to splnovat tyhle kriteria
    L4MA
    L4MA --- ---
    PSYCHO: pohodovej liquid neni chillout. :)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: Pro me by chill out dneska znamenal, ze se vubec nedostanu na hlavni stage.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MARIHAI: Hele, ty chill zony maj smysl. Obcas potrebujes trochu vydechnout. Mne vlastne na zimnim LiRu hrozne sedl kurackej stan (a nejen proto, ze kourim), ale kdyz na stage jely randaly, tak tam hral pohodovej liquid, clovek mohl vydechnout, dat cigo, drincik, poznat lidi a pak se zas vratit do viru deni... Jasne, pokud na to klub nema kapacity, tak je to o necem jinym, ale pokud je ma, tak to prece neni na skodu.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Chillout by me v klubu zabil. Shanel bych se po zupanu zhulil bych se a usnul :)) na festaku spis.
    L4MA
    L4MA --- ---
    predstava, ze mladosi co jdou zarubat, nebo starosi co jdou na party 3x za rok, budou misto na mainu felit v chilloutu a ocenovat ty gurmetsky true deep house, ambient n jazzy sety, je hodne usmevna. ale kazdej se obcas zasni... :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    haha by jsme mohli založit iniciativu zachraňte chill out v českých klubech
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    DABE: no ultrafina jsem slyšel jednou a hrál nějaký rock'n'roll a starý disco a bylo to všechno jen ne chill ale to neznamená že chill nehraje. Moretiho jsem vždycky slyšel hrát minimal techno nebo house ale jak říkám vesměs šlo o akce kde po nich nikdo chill nevyžadoval.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: amen2that
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: proto jsem psal "chill outovej" set v uvozovkách, vím že není prdel dát to dohromady tak aby to nebylo jako když pejsek s kočičkou pekli dort.
    Osobně mě sety který vypráví nějakej příběh baví nejvíc ať už jde o jakejkoli styl
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: v pohodě mě to taky zajímá a určitě mi to na akcích chybí, je to lepší než řešit že se všade hraje neuro/jumpup/whatever
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: to je fér
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: to si prave nemyslim... u tohodle proste musis bejt uz sbehlej a jit do hloubky... ano muze kazdej rict ja budu hrat beecka a pohodovejsi veci co mam doma ale me tohle nestaci.

    Neni to prdel z toho udelat set a uz vubec neni prdel to michat vsechno aby to melo hlavu a patu...takze mistala klidne echo a napojeni nebo ambientni tracky na prechod... musis ty tracky perfektne znat. O kviff mam tehle setu vic nez dnb. A klidne bych do budoucna uz hral jen tohle az omezim kazdovikendovy vyjezdy.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jinka omluva jestli sem tady rozjel OT debatu...ale chodi sem spis starsi erudovany lidi a me to vazne zajima.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam