• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    RONDO: Hele, myslim si, ze to nebude tim, ze je XTC min, spis bych rekl naopak, podle toho co vidim na tech mladsich (a to nemyslim jako hate, taky nejsem svatej). Spis mi celkem prijde, ze vsichni tam prijdou, sezerou kolace, nalejou do sebe lahev jegra, poblej hajzl a jdou domu. Nejak tam vymyzelo to poznavani lidi, ktery jsem mel tak rad.
    RONDO
    RONDO --- ---
    já myslel že chill-outy souvisely se spotřebou xtc, kdy to bylo pro lidi vyloženě nebezpečný, nemít v klubu kde vychladnout. A když to opadlo, tak to přirozeně vymizelo... tak snad aby lidi zas začli jíst víc koulí

    Za mě heslo POTICHU, sere mě to všude kam se vykopu, že "v nejlepšim případě" je úniku před hlasitou hudbou někde na uřvanym baru.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LOPIK: bylo jich hafo pred par lety.... svata trojice djs Blue, Tall , Hofee atd.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já za dvacet let neviděl ten pravej "chillout" snad nikde, kromě nějakýho psytrancovýho fesťáku.. Vždycky je to spíš druhá menší stage..
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AKISAN: Nebo mas misto, kde si sice odpocines, ale pro zmenu tam nehraje nic, coz mi taky neprijde nejstastnejsi.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: prave ze ne.... bud je to regulerni druha stage kde si moc neodpocines nebo je to nahlas a nebo se rika ze se tam budou hrat liquidy a hrajou Maduka, Desire a podobny picoviny.....
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: get you, ale to se snad deje, ne? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: potichu
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: ano o tom se bavime celou dobu ale pisu ze JA NEMAM PROBLEM kdyby na liru nebo nekde takhle jak pise psycho nize, hralo klidny dnb a byl tam prostor na chill... get me?
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: "ja si proste myslim ze chill out...kde by se hral fakt chill nebo deep house.."
    "A nedavno sem slysel Dabeho set tady na nyxu a pecka a presne to, o cem se bavime."

    asi neumim cist... :) jsem nevedel ze se samozrejme bavite o "chill" liquid stagi.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: amen to that
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: ne moc nahlas
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: a jako bonus k tomu jako pozadi prijemna hudba)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: to ne, ja bych na chill out akci nesel, ale kdyby bylo v klubu misto, kde bych mohl sedet v klidu a kecat se znamejma, tak bych tam byl:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a prosim neskatulkovat...chapeme se jak to myslime pojmem chill out.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: je velka spousta "drumiku" pro "dospely"

    Commix - Japanese Electronics (Instra:mental Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=rFmdTDIOhzs
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: ja myslel, ze prave chcete muziku pro dospely, ne drumiky. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: v tom pripade teda neni poptavka po chill outech, ale ambient/jazzy/lo-fi parties... :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: muze byt...kdyz to nebude rusit a nebude moc nahlas a prostredi bude vybizet k chillu... proc by ne... s tim problem nemam... ale musi to splnovat tyhle kriteria
    L4MA
    L4MA --- ---
    PSYCHO: pohodovej liquid neni chillout. :)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: Pro me by chill out dneska znamenal, ze se vubec nedostanu na hlavni stage.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam