• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: koukam na to.. to je jak bejvala wakata?
    DABE
    DABE --- ---
    btw vse, co se tady popisuje, muzete skoro kazdy den zazit v podniku Luft
    https://www.facebook.com/LuftCafeBarRecords/
    FORACE
    FORACE --- ---
    No ono je taky tezky najit misto pro chillout, kde to nebude rvat a zaroven do toho nebude slyset bordel z vedlejsi stage.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    RA News: Jungle veteran J Majik announces first album in over 20 years, Full Circle
    https://www.residentadvisor.net/news/43587
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    VEX: xD
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    PSYCHO: ...to byl joke nečekal jsem že na to bude někedo reagovat
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SYXAO: lir jsem dal v pohode bez spuntu, ve Stormu jsem si pak sel vicemene po prichodu za nekrestansky penize koupit ty penovy. (Ktery teda na liru byly k dispozici zadarmo, jenze, tam to fakt nebylo potreba)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    bylo by dobrý kdyby se k tématu chill outů vyjádřil i nějakej zástupce klubů třeba LORENZO?
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    PSYCHO: no asi proto aby to ty co se vrátili z liru slyšeli, protože po něm byli všichni nahluchlý :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    VEX: Mne pobavilo, nebo teda spis jsem trpel, kdyz after po LiRu ve Stormu byla hlasitejsi jak ten LiR samotnej :D
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: rozhodne souhlas.
    K tomu bych mel snad uz jen takovy povzdych nad tim jak nahlas se reprodukuje v podnicich jako Punto nebo Mirage. To jsou bary s posezenim a hraje se tam jak na stagi a clovek si vubec nepokeca.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    RONDO: Hele, myslim si, ze to nebude tim, ze je XTC min, spis bych rekl naopak, podle toho co vidim na tech mladsich (a to nemyslim jako hate, taky nejsem svatej). Spis mi celkem prijde, ze vsichni tam prijdou, sezerou kolace, nalejou do sebe lahev jegra, poblej hajzl a jdou domu. Nejak tam vymyzelo to poznavani lidi, ktery jsem mel tak rad.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: ok, ok, ja porad zapominam ze "potichu". na festaku by to mela bejt povinnost, to je pravda. ale ruku na srdce, takovejhle VEX: klidek a pohodu je vhodny hledat kdekoliv, jen ne v klubu. :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    já myslel že chill-outy souvisely se spotřebou xtc, kdy to bylo pro lidi vyloženě nebezpečný, nemít v klubu kde vychladnout. A když to opadlo, tak to přirozeně vymizelo... tak snad aby lidi zas začli jíst víc koulí

    Za mě heslo POTICHU, sere mě to všude kam se vykopu, že "v nejlepšim případě" je úniku před hlasitou hudbou někde na uřvanym baru.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LOPIK: bylo jich hafo pred par lety.... svata trojice djs Blue, Tall , Hofee atd.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já za dvacet let neviděl ten pravej "chillout" snad nikde, kromě nějakýho psytrancovýho fesťáku.. Vždycky je to spíš druhá menší stage..
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AKISAN: Nebo mas misto, kde si sice odpocines, ale pro zmenu tam nehraje nic, coz mi taky neprijde nejstastnejsi.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: prave ze ne.... bud je to regulerni druha stage kde si moc neodpocines nebo je to nahlas a nebo se rika ze se tam budou hrat liquidy a hrajou Maduka, Desire a podobny picoviny.....
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: get you, ale to se snad deje, ne? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: potichu
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: ano o tom se bavime celou dobu ale pisu ze JA NEMAM PROBLEM kdyby na liru nebo nekde takhle jak pise psycho nize, hralo klidny dnb a byl tam prostor na chill... get me?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam