• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: True Story.... ,) ale tam uz sem byl fakt neprijemnej. Me nikdo nedluzi love.
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: stačí říct, že ti Bleha nedluží za ani jeden Summer of Love :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: ja si napravu sjednam rychle a s kokotama prece nebudu travit cas, kterej uz takhle nemam) Vice lasky do odposlechu)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: tak ono osobni setkani taky pak casto bejva uplne neco jinyho nez korespondence, ale je fakt, ze ty nemas problem s (temer) nikym))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FORACE: muze, ale chcipne pak))))))))))))))))))))))))))
    FORACE
    FORACE --- ---
    AKISAN: tak ty ses chodici slunicko :) na tebe se nemuze nikdo asi osklive podivat :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: me se cesty s Flavou potkaly dvakrat a uplne supr...ale ja musim neco vyzarovat asi...ja nemel nikdy ani problem s Goldiem (v casech jeho akcni nalady) ani s Chasem, o kterych vsichni mluvi jak sou prehnany, zly ...ale podle me je to vsechno pristupu,ucte a psychologii jakou k tem lidem pristupujes.
    ILL_EEL: ja ti to verim, ale zase sem slysel i druhou stranu a proto se nechci do ty debaty vic poustet, protoze sem u toho nebyl a tak bych mel soupat nohama a drzet picu)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    Z těch desítek UK hostů co jsem řešil byla Flava o parník nejproblémovější, resp zachovala se vyloženě svinsky, zmeškanej let je oproti tomu ok, stane se)) A to se vsaďte, že zkušenost s ní sdílím s každym z bass(line) scény, co přijede...a nikoho to zatim nepřekvapilo, spíš mi víceméně potvrdili, že má takovou pověst..)

    Ostatně si pamatuju, že měla snad loni 2 hraní na Outlooku, jedno dala v sobotu a pak zase v neděli nějak šíleně onemocněla...ale insta stories z letiště nemohly chybět)))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: Flava se nechova divne jen k nemu, stacila mi jedna zkusenost s ni a jejim managementem na to, aby se zaradila mezi nejproblemovejsi umelce, ktery jsem kdy resil.

    jinak s lidma z Hospitalu jsem taky nikdy problem nemel, ale to neznamena, ze se nemuzou v urcitejch otazkach/situacich chovat jako kundy))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    plno lidi je cajk dokud s nima neresis prachy nebo ze sou zkurveny fasouni.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: za me taky lidi z hospitalu vzdycky cajk)))

    Ill eel tu Flavu jeste asi furt nezkousnul ,)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Já bych doplnil, že se mi ta kompilačka na Hospital jakože líbí a rád z ní hraju tracky :D

    A jinak co jsem zažil lidi z Hospital, tak byli vždycky fajn. Je to velká profi organizace a tak jsou v ní asi i kontroverzní situace pro lidi uvnitř i z vnějšku. Co mi to vlastně připomíná? Jo, ahááá :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VEX: jj tak nejak :D
    VEX
    VEX --- ---
    MEDAN: jakože si začnou dělat co se jim líbí a celá scéna bude pičovat? To se stane:D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    s tim moving shadow... no jen aby to nedopadlo jako s Kemalem
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ILL_EEL: :D ja mu tenkrat psal, at to zahraje na Cosmic tripu a zahral... a btw. mel jsem taky nejakou ripnutou verzi, ale ve strasny kvalite...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: a jestek tomu nedelat hrani za hrani a nebo nemit chut se s kazdym bavit...to bohate stacilo na dozivotni blacklist))))
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: mně vždycky přišlo, že minimálně u nás je snadný získat pověst nepříjemnýho/nudnýho člověka. Stačí si nevysypat komín se všema v backsagi a po hraní odjet na hotel :)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: hh...ja si pamatuju jak jsem mu psal někdy když mi bylo 15, měl jsem email na doméně typu volny.cz a chtěl jsem po něm tohle :DDD Myslim že neodpověděl, protože track nemam (pokud nepočítám Soulseek rip)

    Snap - Do you see the light (D Kay VIP remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=V6Cd-iTHmRc
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ILL_EEL: ja k jeho osobe nemam nic negativniho, meli jsme ho par let zpet v Crossu a byl to prijemnej clovek, trochu introvert, takovej klasickej nonUK producent starsi generace))
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    VON_GILOTINE: tak já to spíš beru vyloženě z promotérskýho hlediska...samozřejmě se stanou posery, ale lidi jako Flava, Zomby a další takovouhle reputaci maj dlouhodobě, to už je horší...

    Zase je pravda, že ty problémovější charaktery (typu Goldie) můžou bejt na druhou stranu o to kreativnější...mít v hlavě bordel je docela dobrej předpoklad k umění
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam