• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: jj to mě taky pobavilo :D pro ty kdo neviděl video, Chris Inp tam říká, že Hospital na tu kompilaci odmítl D Bridge s tím, že by jeho remix byl "too headsy"
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Vybornej borec. Saxafonista jamuje do dnb pecek :)
    https://www.instagram.com/p/CAh9Q4cDGb6/?igshid=1b3i6ttcwp1tz
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: 2:16 co to je za track s tím vokálem???
    AKISAN: to je ten jeho projekt Dubplate style, na HotB2020 měl mít jeden den celou stage s hostama jako Zinc..., škoda tak jsem se těšil :-/
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    AKISAN: já jsem "druhou stranu" slyšel taky, jelikož nejenom, že nám nepřišla z jejich strany žádná omluva (ani prachy) za to, že si hodinu před setem uvědomila, že se jí vlastně nechce hrát, ale dokonce si vymyslela naprostý lži, kterejma nám překazila budoucí bookingy...long story.)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Je tam víc zajímavých (non-dnb) mixů.)
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: True Story.... ,) ale tam uz sem byl fakt neprijemnej. Me nikdo nedluzi love.
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: stačí říct, že ti Bleha nedluží za ani jeden Summer of Love :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: ja si napravu sjednam rychle a s kokotama prece nebudu travit cas, kterej uz takhle nemam) Vice lasky do odposlechu)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: tak ono osobni setkani taky pak casto bejva uplne neco jinyho nez korespondence, ale je fakt, ze ty nemas problem s (temer) nikym))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FORACE: muze, ale chcipne pak))))))))))))))))))))))))))
    FORACE
    FORACE --- ---
    AKISAN: tak ty ses chodici slunicko :) na tebe se nemuze nikdo asi osklive podivat :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: me se cesty s Flavou potkaly dvakrat a uplne supr...ale ja musim neco vyzarovat asi...ja nemel nikdy ani problem s Goldiem (v casech jeho akcni nalady) ani s Chasem, o kterych vsichni mluvi jak sou prehnany, zly ...ale podle me je to vsechno pristupu,ucte a psychologii jakou k tem lidem pristupujes.
    ILL_EEL: ja ti to verim, ale zase sem slysel i druhou stranu a proto se nechci do ty debaty vic poustet, protoze sem u toho nebyl a tak bych mel soupat nohama a drzet picu)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    Z těch desítek UK hostů co jsem řešil byla Flava o parník nejproblémovější, resp zachovala se vyloženě svinsky, zmeškanej let je oproti tomu ok, stane se)) A to se vsaďte, že zkušenost s ní sdílím s každym z bass(line) scény, co přijede...a nikoho to zatim nepřekvapilo, spíš mi víceméně potvrdili, že má takovou pověst..)

    Ostatně si pamatuju, že měla snad loni 2 hraní na Outlooku, jedno dala v sobotu a pak zase v neděli nějak šíleně onemocněla...ale insta stories z letiště nemohly chybět)))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: Flava se nechova divne jen k nemu, stacila mi jedna zkusenost s ni a jejim managementem na to, aby se zaradila mezi nejproblemovejsi umelce, ktery jsem kdy resil.

    jinak s lidma z Hospitalu jsem taky nikdy problem nemel, ale to neznamena, ze se nemuzou v urcitejch otazkach/situacich chovat jako kundy))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    plno lidi je cajk dokud s nima neresis prachy nebo ze sou zkurveny fasouni.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: za me taky lidi z hospitalu vzdycky cajk)))

    Ill eel tu Flavu jeste asi furt nezkousnul ,)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Já bych doplnil, že se mi ta kompilačka na Hospital jakože líbí a rád z ní hraju tracky :D

    A jinak co jsem zažil lidi z Hospital, tak byli vždycky fajn. Je to velká profi organizace a tak jsou v ní asi i kontroverzní situace pro lidi uvnitř i z vnějšku. Co mi to vlastně připomíná? Jo, ahááá :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam