• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: v tom ze se jeho real fokin dnb nehodi na gimmicky cheezy Hospital kompilaci. :)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    SYXAO: pro mě real fokin drumandbass neni asi ani jedno z toho :D
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KAMCZA: tak já vždycky autonomic považoval za víc real fokin drumandbass než jsou veškerý mefjusové, madukové a jiní necro nebo mainstream producenti, tak nevím kde je problém... ;-)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    KAMCZA: pokud se omezíme na to, že to bubnuje a basuje, tak ok :))
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    TOOMUCH: někde říkal, že si právě myslí, že on dělá real fokin drumandbass a ty ostatní dělaj něco jinýho :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    TOOMUCH: ja myslel "soucasnej" tak od roku 2010. :) headsy track za headsy trackem, taky moc nechapu o co jde...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    dBridge až na pár (sub)žánrových vratek už hlavně není ani nic blízkýho d'n'b, tak nevím čemu se kurva diví..
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: soucasnej dBridge je moc headsy na vetsinu dnb labelu dneska :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    no ale soucasnej dbridge je na soucasnou Hospital kompilaci skutecne moc headsy... :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KAMCZA: presne tak))
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    FALLENGEMINI: je to v překladu něco, jako když my říkáme " tyvle to je moc velká intošárna?"

    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Dylan uploadnul celou svoji discografii a zaroven i vsechny freak a obscene releasy. Bozi

    @Dylanmusicstores | Linktree
    https://linktr.ee/dylanmusicstores
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    jinak před tejdnem D Bridge postnul na insta obrázek "Too headsy since 1992" a tagnul tam Hospital :DDD
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: jj to mě taky pobavilo :D pro ty kdo neviděl video, Chris Inp tam říká, že Hospital na tu kompilaci odmítl D Bridge s tím, že by jeho remix byl "too headsy"
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Vybornej borec. Saxafonista jamuje do dnb pecek :)
    https://www.instagram.com/p/CAh9Q4cDGb6/?igshid=1b3i6ttcwp1tz
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: 2:16 co to je za track s tím vokálem???
    AKISAN: to je ten jeho projekt Dubplate style, na HotB2020 měl mít jeden den celou stage s hostama jako Zinc..., škoda tak jsem se těšil :-/
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    AKISAN: já jsem "druhou stranu" slyšel taky, jelikož nejenom, že nám nepřišla z jejich strany žádná omluva (ani prachy) za to, že si hodinu před setem uvědomila, že se jí vlastně nechce hrát, ale dokonce si vymyslela naprostý lži, kterejma nám překazila budoucí bookingy...long story.)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Je tam víc zajímavých (non-dnb) mixů.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam