• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: cetl sem na insta, nice!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: tady Kamión z Vídně bude letos dělat i část hudebního doprovodu k opening show na Let It Rollu))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    The Godfathers of DnB, Fabio & Grooverider are joined by SP:MC for Super Sunday | April 22 | Kool FM
    https://www.youtube.com/watch?v=amA4Rxf_QP4
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    PDF v barvách :)

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: dekujeme uctive.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Submotive skvělej a chirugicky přesnej set, bohužel pro některý lidi too nerdy, ale poslední půlhodina to myslím vynahradila. Skvělý zase slyšet poctivej a super fresh drum and bass.
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: Koogi, Viperz i ty excelentni, diky. bal jsem se, ze to budes chtit rozpustit driv, ale my a tech par drzaku dostalo kompletni menu! :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: tvl, další! Říkalo mi to x lidí, lol.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: byl to velkej sympos! vypadali ste na tom baru jako brachove))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: Bylo to fajne!

    Jinak, Submotive dokončuje album Goldieho (70% hotovo) a pak se vrhne na album vlastní! Ma vyjít spousta skvělý hudby, dropnul jeden collab s DLRem, ze kterýho jsem šel do vývrtky a prý mají hotových 12! tracků, takže opět asi další album. Těším se a Jamese kdykoli znovu, fajn člověk.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: Dobre si to posefil, moc fajn. Dekuju!
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SOLDIK: ten Nookie remix je skvelej.. na prvni poslech se mi uplne nelibil, prisel mi takovej moc komorni, nemastnej / neslanej.. ale cim vic to poslouchám, tim vic me to bavi a přesně se mi líbí, jak to opatrně zachází s originálem, ctí to atmosféru a vyzdvihuje to nejpodstatnější
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Goldie – Timeless (The Remixes)
    https://www.youtube.com/watch?v=lhe_5Cyic9M
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: Bude to maga cool, uvnitř budou navíc Technimatic.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: bomba!! 😍🫡 mit free tak jedu hned i z KV, bude to cool.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: 19.8. venku na Cross square.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ok ok, "nejdulezitejsi" je teda tezce subjektivni, ale lezu zpatky do krovi... :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: a vždyť sem dává jen ty nejdůležitější, já myslím, že tak je to správně ;)
    RONDO
    RONDO --- ---
    me to pride ok, do setu vsechny sety, když má clovek pocit ze by to nemelo zapadnout a je to relevantni i pro ty co sety jinak moc nejedou (a set-auditko tudiz necekujou) tak to placnout i sem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam