• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    je to teda trošku s křížkem po funuse, ale koncem července mi publikovali článek o pražské dnb scéně na UKF, takže pokud tady ještě někdo čte, třeba to pro něj může bejt zajímavý))

    Rave Scenes- Prague
    https://ukf.com/uncategorized/rave-scenes-prague/36567
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Zapiste si!

    10 Years of Storm Club: Critical Prague w/ ENEI, KASRA, WAEYS & PARTICLE | 7.10.2023
    https://www.facebook.com/events/325752783220045?ref=newsfeed
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    a Ed Rush b2b Optical b2b Audio se prej natáčelo taky))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: každý rok se natáčí několik vybraných setů…jako první měl jít letos Hedex, ale jeho vlastní VJ posral projekce, takže ten nebude :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: hral si, klasicky, supr!
    VON_GILOTINE: pivo je lajf!
    L4MA: jsem ho slusne poprosil at mi ho necha ))))))))))))
    LOPIK: tak doufam, zes je poslal do píče)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: DnB Portal záznamy určitě budou
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    este dotaz, naky videozaznamy budou?

    da se neco v tomhle smeru rict?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    LOPIK: já vím, že je to, především v regionech, poměrně běžný jev na jakýkoliv diskotéce, ale tady musíš brát v potaz, že ti lidi vědí, na co přesně jdou))
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FALLENGEMINI: LOL - vítejte ve světě DJs, co hrajou něco jinýho než "drumy pičo vole!".. Tohle byl jednu dobu úplnej standart, ale stalo se mi to i před měsícem někde na vesnici..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: inu maji na to svate pravo, jen me napadlo se zeptat zda nekdo s tech kdo s nimi mluvili na LiRu se nekdy nezeptal


    L4MA: hmm michani, jako prolinani tracku do sebe? so 2001...
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: hral totalni newschool, sirokou paletu, od soulful veci, pres moderni GEST like dnb, ulltra heavy newskool amen, nejmodernejsi jump up, po neco co by se dalo oznacit za pravej neurofunk. krom dj Storm michal asi nejvic z tech 20+ setu co jsem slysel.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: duvodem bude rekl bych pan opticky. uz v minulosti zastavil nekolik releasu, remixu a kompletne gridlokuv album (ktery pak po trech letech a znacne vycerpan, vysel na blackoutu)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a zahrali celou alien girl remix?
    vi se proc to maj za tri ctyri roky jen asi ctyri lidi?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: ne, domluvili jsme se gentlemansky se Štěpánem, že mu to s radostí přenechám :D

    i když, ještě ad to neuro, ten Audiův dubplate remix, co tam seslal Calyx na závěr, si možná říkal o to, abych to pak začal řezat :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: a davals vubec Baddadan?!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: nebyl, ale měl být...a jako mohl jsem hrát hodinu neuro, ale vzhledem k tomu, co se na tý stagi dělo předtím, by mi to moje svědomí neodpustilo :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: ta vlna uz hlavne imo nejmin tak 3 - 4 roky neexistuje, a preziva to jen na vcyhode....

    FALLENGEMINI: dyt Bifik tam ani nebyl a tys rozhodne mainstream nehral. :D solidni!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: já ani nevím, jestli jsou FB skupina, každopádně sdružujou tak nějak většinu tý komunity...lidi v jejich merchi potkávám prakticky kdykoliv, co jdu nakoupit, o akcích ani nemluvím))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: LET IT JUMP bylo přímo od toho týpka, ten zbytek je kombinace lidí, co se jim okolo toho motají a agilních fans, co si myslej, že jim z toho stoupne street cred :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a jeste ten kemal, mohl by se nekdo rozepsat? please.


    VEX: a nekterejm staci jen PIVO
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam