• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: plus krom skvelyho lineupu je i paradni to misto! Uzivejte!
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    A v sobotu je v Brně tohle exkluzivní zbožíčko: https://www.facebook.com/events/3684851135076721

    Jak by řekl klasikn a vono to de, ne že ne :D

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: a ona se Simplesoulem vyborny!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: bylo to paradni! radost tam hrat!
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    jo a říkala mi Katrin, že to bylo super a fotky a videa to potvrzují, že se fokin vyšmajchlovali v Plzni, top top:
    RIVER BASS FESTIVAL 2023 - PLZEŇ
    https://www.facebook.com/events/777245596889479/
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    L4MA: mladý a nadějný a taky očividně to hrajou hodně na sebe, ale to se asi teď musí :)

    Za mě bylo super vidět, že když uděláš fajn pěknej lineup a dáš energii do pěknýho viziuálu a proma, tak pořád přijdou lidi do Crossu i v létě v sobotu v megahoeku a bavěj se jak páni, protože je baví pěkný dnb.

    A Kimyan Law venku pak byl nádherná show, která může popravdě nosit nálepku LIVE :)

    LIVE last night at Pražský Drum&bass Festival at cross][club 🥁 had a wonderful time feat. new + familiar faces, good conversations + decent food. I... | By Kimyan Law
    https://www.facebook.com/kimyanlawmusic/videos/6610463282325841/

    Prostor pro kvalitu tu ještě nějak je no :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: :oD
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: no aspon pak nezacli hrat necro, jak ty budejovicky dementi, na ktery jsem rantoval minule po Gestovi. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: ne , nejlepsi bylo kdyz po nem dal sayko technodrumy)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: no nedelaj to, ani zdaleka, jen oni. Tohle je, bohuzel, skoro vsude. A delaj to lidi, co bych to do nich nikdy nerekl
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: nejlepší věc, když hrál Bookem dýl :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: mas pravdu ale tak to proste je....ale ja nepochopim, ze nekdo si pozve svyho "hrdinu" , da mu hodinu setu a pak uz se mu tam v 01:55 serou....to nikdy nepochopim.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: to mi prijde taky jako samozrejmost, v ramci rozumnejch mezi, pokud to headlinera bavi a ma vuli, a po nem uz nastupuje support. celkove nesouhlasim s tim, ze kdyz je na klubovy party jen jeden headliner, aby hral jen hodinu, aby si stihlo zahrat 7+ dalsich cicmundu...
    ESKA
    ESKA --- ---
    Tady necháme hrát Anta 2 hodiny! :))

    Drumstation w/ ANT TC1 & GENIC (Dispatch recordings)
    https://www.facebook.com/events/3278060892484665
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: a udelal to pokazdy.....uz sem po nem nechtel hrat)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: vetsina ne no, hele ja i "headlinery" nechavam dyl hrat kdyz chtej, protoze vim ze ta akce neni o mne. ale pak zase sou takovy kundy jako byl BUkem, kterej byl schopnej pretahovat 45 minut, hodinu a ani nerekl sorry.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: no ty taky hrajes ledaskde, ja se obvykle pohybuju jen v distingovanejch kruzich. hvezdy to berou imo jako naprostou prirozenost, ze se konci na minutu presne, pokud po nich nehraje jejich fela, kterej je vylozene premlouva, at daj jeste jednu. :) mlady nemaj zadnou kazen ani bazen. :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: souhlasim a na velkejch akcich sou pred djs velky digital hodiny a stage manager si to i koriguje. Ale ja sem na tohle fakt pes, nekolikrat sem, nejen ty "mlady", vyhnal od pultu, ze maj jeste cas.

    Jednomu typkovi sem, 15MINUT!!! pred mym koncem, rovnou rekl at tahne do pici. Tady tezce selhala vychova rodicu.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: nic jsem neslysel. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: tak to je uplne normlani, a nezazil jsem hvezdu, ktera by v :58 nekoukala smerem k nasledujicimu dji, a negestikulovala, ze jeste jeden a konci. aspon ty na ktery chodim ja. Sub samozrejme nechal dohrat do konce to co tam ten pred nim poslal :01. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam