• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    AKISAN: to ještě počkej co uvidíš na trávníku, az půjdete na ten fotbal :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    tady je teda slečinek)))
    L4MA
    L4MA --- ---
    KAMCZA: v urcitejch pripadech je presumpce demence na miste a naprosto v poradku. :)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Chlapci, hodnotíte ten fotbal za a) od stolu a ne ze stadionu a za b) tak 10 le dozadu.

    To je jak kdybych říkal, že mě nebaví dnb protože to je samej techstep 🙀
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: všichni ne. Ale koncentrace demence je až nepřijatelně vysoká pro mě ;))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak v britaniito ma tradici. Jumpup, deset piluli a jedes.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ...no uplně nevím jestli tohle chci, fotbal + dnb = první co si představím jak hraju pro bandu plešek s šálama sks na krku, děkujeme odejděte

    ESKA: asi tak
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: ale na fotbal nechoej jen dementi vis? :oD
    L4MA: nesleduju Oktagon ani Revoltu, neeext
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KAMCZA: chodíte taky s dcerou? :-D
    ESKA
    ESKA --- ---
    Já bych byl rád kdyby se co nejvíc fotbalovejch dementů drželo co nejdál od drum and bassu, děkuji a sorry not sorry :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    KAMCZA: kdyz to neni b2b primo z klece, tak se to k lidem nedostane...
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    L4MA: Na Oktagon turnajích dnb tracky samozřejmně už hrajou..
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: nuff said. pristi bublina MMA edition. Marcus Revolta b2b Akira from Octagon. :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    na tu Slavku je potreba se divat optikou dnesni doby. je to dalsi krok, prirozeny a navazuje na to, o co se snazi labely a promoteri- byt vetsi a jeste vetsi, dostat svou muziku co nejvice lidem (a vydelat). je nutne se smirit s tim, ze dnb se stal (davno) soucasti popularni hudby (neplest s pop music) a neslouzi uz jen jako vyblbnuti pro nejakou okrajovou skupinku lidi. atd atd

    navic. stalo se to snad kazdemu stylu, zanru, ze z undergroundu presel prirozene do komerce.

    nicmene, mnohdy to boli videt, nektery "umelce" jak ani s technikou na vrcholu neoblbnes, ze nemas rekneme... "nadani".

    nic z toho mi nevadi - maso akce, Slavka, ani ze dnb hraje uz i na zachodech, ale stejne, usmivat se nad tim musim.
    N_I
    N_I --- ---
    KAMCZA: já sem raděj že dcera zpívá stánky, beru jí na čundr a slovo kurva moc nepoužívá ani ze srandy, ale každej to máme jinak, mě tohle štvalo i na hokeji jak moc sprostý, hloupě sprostý to prostředí je.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SUBTITLES017: to sis sam odpovedel v ty posledni vete. A kdyz ses tak spokojenej tak neni co resit.

    Me by to nestacilo, ja chodim ,jezdim, litam za kulturou moc rad, je to muj smysl zivota a sem stastnej kdyz mam kam a co a muzu objevovat novy a novy.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    N_I: Já na fotbal dcerky beru a baví je to hodně. Hlavně když se zpívá "Sparta kurva jé" to jsou nejvíc happy. A ještě "Slávisti dejte jim bůra" což se zpívá na melodii Quantanamera :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ja bych prostě byl radši, kdyby se dnb na nějaký místa nedostal.. vždycky jsem ho měl spojeny se skupinou lidí, kulturou, která byla na hony vzdálená tomu, kde všude je dnb slyšet dneska.. ale to uz je roky a kdo jsem ja abych si stěžoval.. někdo z toho ma radost (jasně, víc hraní, vic lidi na party atd).. já ne.. ale ja jsem stara pica co nikam nechodi a poslouchá si dnb sama pro sebe, takže co.. :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI:
    MARIHAI: jj ty mam obe rad. A celkove ja sem die hard fan 58g a tam je fotbal v kazdym textu, casto googlim))

    Miluju:

    58G - Můj team, moje city Prod. Humla
    https://www.youtube.com/watch?v=WjnKRhPFjPU


    komu to vadi, tak at si vyhulí)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    končim :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    CA$HANOVA BULHAR - OFF SEASON feat. LABELLO & TK27 (2L VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=dOC0aS28aY0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam