• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: jakoby jo, to máš vlastně těchto trochu, to jsem si nespojil :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: ty vole, stop! :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: ty woe vzdyt to je hra.... smrt spartě prostě. To je jakobys rekl ze deti nesmi hrat pocitacovy hry kde se strili/mlati atd.
    ESKA
    ESKA --- ---
    KAMCZA: vidíš mě totiž přijde i dementní řvát s dětma Smrt nekomu, ikdyz je to trochu sranda :)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    tady je teda slečinek)))
    L4MA
    L4MA --- ---
    KAMCZA: v urcitejch pripadech je presumpce demence na miste a naprosto v poradku. :)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Chlapci, hodnotíte ten fotbal za a) od stolu a ne ze stadionu a za b) tak 10 le dozadu.

    To je jak kdybych říkal, že mě nebaví dnb protože to je samej techstep 🙀
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: všichni ne. Ale koncentrace demence je až nepřijatelně vysoká pro mě ;))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak v britaniito ma tradici. Jumpup, deset piluli a jedes.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ...no uplně nevím jestli tohle chci, fotbal + dnb = první co si představím jak hraju pro bandu plešek s šálama sks na krku, děkujeme odejděte

    ESKA: asi tak
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: ale na fotbal nechoej jen dementi vis? :oD
    L4MA: nesleduju Oktagon ani Revoltu, neeext
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KAMCZA: chodíte taky s dcerou? :-D
    ESKA
    ESKA --- ---
    Já bych byl rád kdyby se co nejvíc fotbalovejch dementů drželo co nejdál od drum and bassu, děkuji a sorry not sorry :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    KAMCZA: kdyz to neni b2b primo z klece, tak se to k lidem nedostane...
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    L4MA: Na Oktagon turnajích dnb tracky samozřejmně už hrajou..
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: nuff said. pristi bublina MMA edition. Marcus Revolta b2b Akira from Octagon. :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    na tu Slavku je potreba se divat optikou dnesni doby. je to dalsi krok, prirozeny a navazuje na to, o co se snazi labely a promoteri- byt vetsi a jeste vetsi, dostat svou muziku co nejvice lidem (a vydelat). je nutne se smirit s tim, ze dnb se stal (davno) soucasti popularni hudby (neplest s pop music) a neslouzi uz jen jako vyblbnuti pro nejakou okrajovou skupinku lidi. atd atd

    navic. stalo se to snad kazdemu stylu, zanru, ze z undergroundu presel prirozene do komerce.

    nicmene, mnohdy to boli videt, nektery "umelce" jak ani s technikou na vrcholu neoblbnes, ze nemas rekneme... "nadani".

    nic z toho mi nevadi - maso akce, Slavka, ani ze dnb hraje uz i na zachodech, ale stejne, usmivat se nad tim musim.
    N_I
    N_I --- ---
    KAMCZA: já sem raděj že dcera zpívá stánky, beru jí na čundr a slovo kurva moc nepoužívá ani ze srandy, ale každej to máme jinak, mě tohle štvalo i na hokeji jak moc sprostý, hloupě sprostý to prostředí je.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SUBTITLES017: to sis sam odpovedel v ty posledni vete. A kdyz ses tak spokojenej tak neni co resit.

    Me by to nestacilo, ja chodim ,jezdim, litam za kulturou moc rad, je to muj smysl zivota a sem stastnej kdyz mam kam a co a muzu objevovat novy a novy.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    N_I: Já na fotbal dcerky beru a baví je to hodně. Hlavně když se zpívá "Sparta kurva jé" to jsou nejvíc happy. A ještě "Slávisti dejte jim bůra" což se zpívá na melodii Quantanamera :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam