• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: dovolim si rict, ze bys strikal z Killbox, jak Eda tak Audio ve forme, bylo to strasne tvrdy, temny, technicky ale furt groovy. Jeste na tom silnym aparatu a s tema svetlama a ohnema to melo koule. Andyho sem celyho prokecal, takze nemuzu slouzit.

    Mandi, jako dobry, me to bavi, ale bavi me to tak 15minut…. To je furt to samy a predvidatelny jeji/jeho/jejich produkce plus notoricky anthems, ktery ale po dropu najedou ve 4x4 rychte. Coz je cool treba 3krat ale ne 15 tracku za sebou. Uz me to vylozene sralo.

    Venjent, nato ze me nebavi ty jeho vykripleny videa a nehraju ani jeden track, tak to bylo fakt show a jen nejvic humble a dobrej typek.

    No a za me absolutni killer Basstripper! To
    Byla jizda jako prase!! ;)


    Daval tyhle svoje roláky a prokladal treba gydrou, upbeats atd. Nehoraznej groove to melo.

    Basstripper - Milky Way - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=0GQe5Bk8RaI&pp=ygUUQmFzc3RyaXBwZXIgbWlsa3l3YXk=

    Ja zacinal Goldiem a koncim Nia Archives rmx Freda. Za me tenhle lir 10/10
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN:
    VON_GILOTINE:

    Druhej slide je video, jestli se to neprolinkuje primo na to:

    Stepan Siegel on Instagram: "@letitrollfestival a night to remember, THANKS! 🙏🏻☯️🕉️😻 Pics n video by @matussafranka 🫡💪🏼🤜🏻🤛🏻"
    https://www.instagram.com/p/C3b5hKeooBC/?igsh=eG51dzFtZXd1MHBx
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Kez jim to prano jest. Naky postrehy k andymu c? I tak nak tusim ze vrchol byla mandidextrous
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: byl a bylo to mega. Kez by vsechny halomrdy byly takhle doladeny. A aby mi pred pul devatou uz par set lidi skakalo na “20questions” od IvyLab, se taky bezne nestava ;oD

    Jako byt v Praze dnes, tak sem na Eneie, Entitu a Magentu v prvni rade. Brutal zvuk!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    On byl lir? Aha. Anyways...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: :-D
    VEX
    VEX --- ---
    CRUSHEER: všichni fanoušci alternativy byli včera na liru
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Včera jsem po delší době zavítal na akci, konkrétně do klubu Famu, kde hrál Touchwood. Asi ani netřeba psát že úplně famózně :) A je mi teda líto, že se už moc neláká dnb alternativa nevozí. Chtělo by to restart vpx.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    A JOHN B pristi tyden:

    Je tam i line up:

    JOHN B (UK) • RADOST FX • 23.2.2024
    https://www.facebook.com/events/3630112220541891
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA:

    CROSS FESTIVAL - Cross Club 22+ B-DAY
    https://www.facebook.com/events/310115035396245
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Největší haluz s redukcí jsem zažil kdysi v Matrixu, když jsem jí půjčil Katche před hraním, a když dohrála, tak redukce nikde... :D Tam jsem pochopil, že asi existuje nějakej paralelní svět, kam se ztrácí redukce ke sluchátkům.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: 😂 ach so!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: nedele po tom patku😃
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: a to si vzpoměl po šesti letech?
    RONDO
    RONDO --- ---
    KAMCZA: jack redukce = djs feuerzeug
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: :oD tak si to odcinil zase jinde)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: jj, můj pokřivenej charakter si těch redukcí pár nechal a ani nenapsal do IG. Na druhou stranu pár jsem jich taky pustil do světa, kamarádovi na jeho set :D Kdo ne :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: jak pise Majofka, Alix je rezervovanejsi, ale dobrej chlap. Jen nema rad Vengaboys no))))))))))))))))

    Plus nekdy v roce 2017-2018 me poprosil u stridani jestli nemam redukci na sluchatka na puceni. Tak sem mu ji dal a neresil.

    A v nedeli si me nasel na insta a napsal mi ze mi moc dekuje a omlouva se, ze mi ji zapomnel vratit = nekdo si rekne picovina, ale na tehle drobnostech poznas charakter.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA:
    FALLENGEMINI: Nevím jestli my jsme ti správní to dobře posoudit právě s ohledem na dobu, kterou se známe. :) Myslím, že Alix je rezervovanější a asi může působit chladně, ale je to strašně fajn člověk.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: pravda, Ed:it taky moc fajn…a ještě bych zmínil Villema a Hydra, s těma mám taky jen dobrý zážitky, fajn byl z tohohle Bristol gangu i Mako))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KAMCZA: jj bukem překvapil na to jaký o něm kolovali legendy tak byl absolutně v pohodě. jj George jsem zažil na shotgunu to je fakt totál kokot
    ještě super týpek byl Ed:it si pamatuju že nám tenkrát pouštěl nějaký fungl nový věci co zrovna dodělal
    KAMCZA: jj má supr věci a i super hraje, no toho bych ho rád viděl v crossu nebo noně tam by se taky super hodil, já prostě ten storm moc nemusím mě to tam příjde takový neosobní.. už jen na toho S.P.Ye.. prázdnej klub...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: Halogenixe jsme dělali 2018, tuším, já s ním měl dobrou zkušenost, takovej normální člověk)) ale od promotérů z UK jsem zase slyšel, že je dost často prudil s tím, že si chce dělat sám grafiky k eventům, kam ho zvou, a ještě mu za to mají platit extra, tak nevím :D

    z Alixe jsem měl vždycky stejnej pocit, jak to popisuješ, ale komunikoval normálně...víc by určitě řekli Ruda s Májou, ti jsou s ním kamarádi od dob, co sem začal jezdit))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam