• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEVINTAGE BAZAR DRESS UP
    REALLK
    REALLK --- ---
    ELECTRIC_FLOWER: to je flashback,jenz jsem jiz zminovala...ale je to tam spis takova vsehochutku,je dobry tam chodit casteji nez se na nec opravdu narazi:)
    ELECTRIC_FLOWER
    ELECTRIC_FLOWER --- ---
    jeden vintage shop jsem zahlidla v ulici Jaromirova pod Nuselakem.. .)
    BRAHMA
    BRAHMA --- ---
    KLAARKA: brej napad, souhlasim, nejak sjme tez vycerpala sekace...
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    nevim jestli je to úplně vintage....
    ale v Rumunský směr od Náměstí Míru jsou dva takový obchůdky - Móda v levném stylu a móda ve vašem stylu....co jsem pochopila, jedno je normál obchod a druhý sekáš....věci maj různý ale objevila jsem mezi nima pár košil a svetříků, vypadaly fakt luxusně, značky neznám, ale na cenovkách bylo bohužel 1500 a vejš:( ale nádhera:)
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    a nechcete sem taky házet adresy dobrejch vintage sekáčů? ráda bych se dozvěděla o nějakejch neznámejch.
    BRAHMA
    BRAHMA --- ---
    ANIT: ty blaho, dnes jsme tam chtela jit, ale nemela jsme ani korunu, takze jsme radsi chodila po normalnich kramech....:)))rikas teda super, joo??az budou enjake penizky, tak se tam zajdu podivat...
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    snad nebudu uplně mimo,
    sukně Christian Lacroix 100% hedvábí
    2x vtipný trika Moshino
    podivejte se sami :) fotky jsou dost velký, proto odkaz na galerku
    http://galerie.albumfotek.cz/22067/
    WASSABI
    WASSABI --- ---
    dovolim si mirny ot, par veci mi pripada lehce vintage:) pokud ne, sorry:)
    [ WASSABI @ SECOND NYX HAND ]
    ZUZANAR
    ZUZANAR --- ---
    Při svém pátrání po "berlínskym hel-looks" jsem našla pár zajímavých stránek, tak pro zajímavost: http://berlin.unlike.net/guides/7-Vintage-Hunting , http://stilinberlin.blogspot.com/
    ANIT
    ANIT --- ---
    jak co, jak tu psala id anez, ty nejdrazsi veci stoji 3tisice, ale stoji za to
    neco 500, neco 300 treba pasek atd
    BOO
    BOO --- ---
    ANIT: a ceny? ;)
    ANIT
    ANIT --- ---
    kremencova 7
    pujcila jsem si tam nafoceni genialni velky zlaty kruhy, barevny lodicky, francouzskej svetrik nina ricci a ohromnej zlatej pasek.
    uz se tesim, az prijdu zase
    REALLK
    REALLK --- ---
    ANIT: muzes se podeliti o adresu?ted nejak tapu...
    ANIT
    ANIT --- ---
    byla jsem dneska v sohu, je to tam nejlepsi
    vintage jak delany
    moschino atd...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NINOTCHKA: tajne mobilem! mam uz to nastaveny, ze foti potichu!:)
    WATTEVILLE: jeste jsem nebyla, tak se tesim .] shopping + muzea to jistej, pri spatnym pocasicku:) teda spis ty muzea, pomer utracenejch penez a stravenyho casu je lepsi;)))
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    EUCHENIE: Podle mě Londýn za tři týdný nejlepší, poměrně málo turistů a nemusíš se tolik prodírat ;)
    NINOTCHKA
    NINOTCHKA --- ---
    fotit se tam nesmí :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NINOTCHKA: dobre.))) vemu fotak .)
    NINOTCHKA
    NINOTCHKA --- ---
    EUCHENIE: to je asi over topic,ale jestli jedeš do Londýna, tak doporučju navštívit butik prádla Agent provocateur v Soho...prodavačky v růžových šatech s punčochama či podvazkama, přísně vyčesané vlasy a boty na podpatcích...a tomu říkám styl...a ještě jsou milé.


    REALLK: pojedu do Berlína :-)
    REALLK
    REALLK --- ---
    NINOTCHKA: neco malo se sem tam objevovalo jeste ve flashbacku v Nuslich,ale tam je to takova vsehochutka a jinak jak tady bylo zmineno na takove veci se vazne vyplati si udelat vylet do Berlina trebas a nebo mit zmakle a mit hodne stesti co se tyce bazaru,blesaku a sekacu.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam