• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: stejne jako user
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BEDASHINY: Chytils nekde breberky, pocitace jsou tedy neduveryhodne. "I say we take off and nuke the site from orbit, it's the only way to be sure." Neboli podstatne (!) veci zazalohovat, pak vsechno smazat a reinstalovat z duveryhodnych zdroju. Priprav se na moznost, ze zalohovane soubory mohou byt rovnez infikovane.
    BEDASHINY
    BEDASHINY --- ---
    Prosím o radu..poslední dobou se mě na všech PC něco zblblo...když kliknu na něco třeba v seznamu tak se mě to jako by zatřese a vedle se otevře daší oknu s nějakejma hrama...dělá to tak na jedni kliknutí z deseti... a na původním okně musím zmáčknout F5 aby začalo fungovat....co se to děje nevíte někdo?? Když to ignoruju a pak končím tak mám dole třeba deset oken s nějakejma hrama....a přitom ani na jednom PC hry nehraju ani po nich nikde nepátrám...
    RUM
    RUM --- ---
    zdar, nevíte proč mi na win8 začala blbnout wifina? stává se mi, že síť na kterou jsem připojenej někdy úplně zmizí ze seznamu připojení nebo se odpojí a nejde se znova na tuto síť připojit, když je plnej signál...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VOJTAM: Éééé...no, budu to brát jako kompliment :D
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    PISKVOR: Díky už to jede, občas jsem trochu natvrdlej :) Paráda už to dojelo a je to fakt funkční...
    Bejt žensklá dám ti pusu :-D
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    PISKVOR: Jasně.. teď už to chápu :)
    musím si to příště přečíst celé :)

    Díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VOJTAM: Nenašel != není tam (máš Clonezillu LIVE - odtud: http://clonezilla.org/downloads.php ). Viz tento screenshot - hned po "vyberte klávesnici" a "Start Clonezilla", tebe zajímá možnost "device-device":


    Dokonce je na témže webu přímo návod, jak postupovat v tom konkrétním případě:

    Disk to disk clone
    http://clonezilla.org/show-live-doc-content.php?topic=clonezilla-live/doc/03_Disk_to_disk_clone
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    PISKVOR: Koukal jsme na to, ale nenašel jsem tam možnost, že by to umělo klonovat rovnou disk na disk.
    Nebo jsem možná stáhnul blou verzi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VOJTAM: Clonezilla Live; má i nástroje na zvětšení/zmenšení oddílu podle velikosti cílového disku a obdobné umravnění Windowsů - kopíroval jsem s tím kde co, od FAT32 přes ext2/3/4 po NTFS, a nikdy nebyl problém.

    Clonezilla live
    http://clonezilla.org/clonezilla-live.php
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Ahoj,
    chtěl jsem se zeptat co kdo používáte na kopírování dat z disku na disk např. při výměně za SSD disk (SSD disk může být samozřejmě měnší, dat ale samozřejmě jenom tolik aby se to vešlo na nový disk)...
    zkoušel jsem linuxové dd, gparted a teď DriveClone, ale zatím jsem s ničím neměl úspěch.
    Systém buď nenaběhl nebo vůbec nebootuje.
    Díky za rady.
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    ARIAEL: juchů opraveno děkuji za všem za rady :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SKAL3NA: Stahni si predem software k te sve zvukove karte ve verzi pro Windows 8.1 (a spravne jestli mas x32 nebo x64)... Potom jsi celkem v klidu.
    Hlavni je mit predem spravny software, aby jsi ho nehledala az potom a nezjistila ze treba zadny neni :)
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    ARIAEL: tak ja to zkusim jen se bojim abych to nepodělala eště víc než to je moc tomu nerozumim ..
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SKAL3NA: Aktualizace jako takova obcas nestaci, protoze tam se jen kontroluje verze driveru.
    Obcas je treba proste ten software ke zvukovce odinstalovat a nainstalovat ho znovu.
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    SUPEX: ty už sem zaktualizovala :/
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    SKAL3NA: Drivery. By mě teda napadly jako první.
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    Ahoj, zaktualizoval se mi notebook od Lenova na windows 8.1 ale od té doby mi nejde zvuk u souborů přehrávaných v počítači, na internetu zvuk normálně funguje. Hlásí mi to tuto chybu http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/c00d11b1 ale když se to snažim opravit dle tý kontroly stavu zvukového zařízení tak v v systémových zařízení nemám Multimediální zvukový adaptér. Tudíž nevím jak dál :/. Díky za pomoc :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    spíše zjistili že to je nesmysl. mít někde na ploše něco co žere a nevyužívá se to... ...protože si na to spustíš ty wordy, outlooky, autocady a další aplikace pro práci :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DAWEIS: ve win8 gadgety zase zrušily, asi to nedokázali řešit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam