• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    NEHEHEHEHE
    NEHEHEHEHE --- ---
    PISKVOR: ok, už sa mi to hlásenie nezobrazuje. Dakujem! :)
    a kebyže tam dám že delete? By sa to zhoršilo nejak?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NEHEHEHEHE: A ta zaškrtávátka vidíš?


    Tak ta jsou tam přesně od toho: odzaškrtneš - zruší se z autostartu. Akorát to chce neodzaškrtat všechno, co jde; tohle vypisuje skoro všechno, co ti v systému startuje, včetně těch podstatných věcí ;)
    NEHEHEHEHE
    NEHEHEHEHE --- ---
    PISKVOR: vypíše, je to tam v červenom páse a mam tam aj také žlté...čo s tým dalej?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Vypnout monitor?
    NEHEHEHEHE
    NEHEHEHEHE --- ---
    SCHUNA: aby sa mi to po štarte OS nezobrazovalo....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOVE_DALI:
    no tak viníka víš... takže zkus komunikovat s vývojáři toho add-inu
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PISKVOR: Nope. je to napříč prostředími a stanicema. Jedná se o to, že v tomto ohledu je potřeba používat jeden add-in, který je klíčový.
    Mnoho uživatelů skoro ani neví, co to schránka je..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LOVE_DALI: Stává se, že nějaký proces blbě zaháčkuje přístup ke schránce; nemáš tam nějakého správce schránky, password manager, nebo tak něco?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOVE_DALI:
    me se neco podobneho stava pri pouzivani spravce schranky ClipX
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Nesetkali jste se někdo s hláškou v Excelu: Can't open clipboard?

    Řešíme to tady celkem dlouhou dobu a MS rada nepoužívejte žádné add-iny je celkem na nic. Vídáme to na na Office 2010/2007.

    Díky
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    NEHEHEHEHE: A s cim chces poradit?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SKIX28NZ: pokud na google drive nepomůže reinstal drive, bude čas na reinstall windows, obzvlášť pokud máš i další problémy.
    Mezi tím se dá checknout disk nebo paměť
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    POMPO: Kopírovat nebylo třeba, jen odstranit read-only. Nakonec jsm to vyřešil změnou v "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList" kde u mého účtu nebyla správná cesta
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    Čus všichni, mám takovej problém... Google Drive mi nefunguje tak jak má, chyba Python.dll. Tak sem našel na netu návod na opravu. Jde o to povolit dědičnost v oprávnění C:\Users\Míra\AppData\Local\Temp, to vždycky udělám, po prvním restartu je to ok ale po druhym mi ty oprávnění spadnou a dědičnost je zakázaná.

    Taky mám ještě problém s tim že mě Windows neustále odhlašuje od účtu Microsoft, nevim jestli je možný že je to problém navazující taky na ten Temp, neví někdo co s tim?
    POMPO
    POMPO --- ---
    No v Linuxu to proste zkopirujes jinam, ne?
    Tim se to ten RO odstrani, ne?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    POMPO: Mno jsem sice Linuxák, ale jak z Live CD odstraním read-only status ve Win nemám tůšo... Pošli prosím link na nějaký "zdroj"
    POMPO
    POMPO --- ---
    CERMINEK: Linux live CD
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, víte někdo prosím, jakým způsobem se dá odstranit read-only status složky uživatele? Po přesunu složky uživatele na jiný disk se mi dnes ráno začala chovat jako read-only a nelze tento status odstranit. Načež ani neotevřu projekt v TIA portálu atp. Divné, je že poslední 4 dny od přesunu vše fungovalo a začalo to zlobit až dnes ráno... Zkoušel jsem to klasicky ve složce, zkusil jsem v cmd $attrib -r drive:\<path>\<foldername> a ani jedno nepomohlo. Jiný způsob jsem zatím nenašel... Díky všem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam