• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    CZEENDA
    CZEENDA --- ---
    tak nakonec potřebuji upgradovat z Windpws XP na Windows 8 Pro a pak na Windows 8.1
    Instalaci XP mám
    Potřebuji tedy instalaci upgradu na win 8? nemůžu ji najít.
    A ptám se: Můžu upgradovat Win XP instalací Win 8 PRO? - tu právě tahám

    A nebo mam zhánět Upgrade win XP to win 8?

    BEJKARNA
    BEJKARNA --- ---
    Jak jsou udělaný adresáře ve struktuře users? Jak je třeba udělaný že jedna složka (třeba dokumenty) zobrazí soubory z víc složek najednou?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CERMINEK:
    tak jsem to našel :) je to přes AD...
    Configure Shutdown Event Tracker on a domain or organizational unit: Management Services
    http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc784901%28v=ws.10%29.aspx
    MUXX
    MUXX --- ---
    CERMINEK: nestačilo by ti tohle?
    New utility for Windows that shows the dates/times that the computer was turned on
    http://blog.nirsoft.net/...ty-for-windows-that-shows-the-datestimes-that-the-computer-was-turned-on/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CERMINEK: to by mě taky zajímalo :) kdysi tam byl ale Windows 2000 už tu jistou dobu nemáme :D

    v zásadě to jde filtrem napravo... ale musel bys to nejprve zapnout což pokud chceš dělat plošně nebude triviální :D
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem. Kdysi jsem někde ve správě událostí Win našel event, kdy bylo PC zapnuto, kdy vypnuto. Je nějaká možnost, jak on/off počítače logovat?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    PISKVOR: Už jsem googlil a jedná se nejspíše o klíče z DreamSpark nebo z MSDN.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Nevím, neprovozuju to; je fakt, že PP by je přišel draho, kdyby to byl úplnej scam. Ale fakt netuším, jak došels k názoru "není tam výslovně uvedený 'OEM', tak to není OEM." Já hledal, k jakým Win teda ten klíč je, a dozvěděl jsem se jen to, jak jsou osmy užasný, jaký mají požadavky, a že mají g2a referral program ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    spis si myslím ze je to chyba neb když dáš buy tak "this product is out od the stock"
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: no ale s PayPal ?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Ne? Já teda vůbec nevidím, _co_ konkrétně prodávají, a čím dýl na tu stránku koukám, tím víc mi připadá, že možná neprodávají vůbec nic, jenom inkasujou. Jinými slovy, odtud bych nekoupil nic.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: co přesně spatrujes jako špatně ? neprodavaj OEM...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ROTTWEILER: Protoze to je asi tak stejne legalni, jako preprodavat OEM krabici bez pocitace, tj. vubec? Jeste je teda moznost c.2, totiz nakoupis velmi levne, a dostanes cd-key, ktery nefunguje.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    CZEENDA
    CZEENDA --- ---
    respektive nemůžu najít obyčejnou instalaci Win8 PRO
    potřebuju jí na DVD nebo na flashku
    CZEENDA
    CZEENDA --- ---
    ahoj, potřebuju stáhnout instalaci win8 PRO, protože mam k ní licenci, pak plánuju upgrade do win8.1.

    stačí když stáhnu zkušební verzi do které pak zadám platnou licenci?
    Windows 8 - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
    http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/operacni_systemy/windows-8/
    LACIF
    LACIF --- ---
    Da se nekde v 8.1 nastavit, aby se mi v IE nativne otevirali odkazy na youtube v aplikaci pro youtube a odkazy na FB v aplikaci pro FB?
    MUXX
    MUXX --- ---
    neresil nekdo?
    windows 8.1 - nektere aplikace pouzivaji format pro datum jako MMM (tripismena zkratka mesice, tyto aplikace ocekavaji Aug Sep Oct...). nicmene pokud je lokale nastaveny na Czech, tak se pouziji rimske cislice o.O. Datum pak mam ve tvaru (IX 2, 2014) Ve windows7 to se ignorovalo a vracelo se cislo mesice (8 9 nebo 10). Samozrejme to resim prepnutim do English locale, ale zajimalo by me jestli se to da predelat abych misto rimskych mel napr Srp, Zář, Říj. (pro dny normalne funguje ddd = st čt pá)
    ABNORMAL
    ABNORMAL --- ---
    Mam zdarma jednu licenci na rocni McAfee LiveSafe, pokud by o ni mel nekdo zajem tak info do posty pls. Sry za spam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam