• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MAART
    MAART --- ---
    MAZA:
    ARIAEL:

    dik
    MAZA
    MAZA --- ---
    MAART: http://www.froggie.sk

    Legální to ale bude jen v případě, kdy na OEM štítku/faktuře není výslovně uvedená jazyková verze.
    MAART
    MAART --- ---
    čus, tušíte, zda jde, když mám cz w7 pro nainstalovat do nich aj? dik.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TIGERCLAW: Pokud pingas svuj router a mas ztraty tak to nejspise neni vec providera (nejspise - pokud neni vadny router, ktery ti dodali, pokud ti ho dodali). Proto jsem se ptal... Takze zkus proverit svoji kabelaz pripadne pokud to je wifi zda to dela i nekomu jinemu. Jukni kdyztak i na silu a kvalitu signalu (zda nekolisa).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TIGERCLAW: důležité je zjistit jestli naroste ztráta když pingas různé cíle. je ztráta už při ping na ADSL modem, nebo je to až v internetu? pusť 2 ping najednou. taky pěkné tohle: http://rattkin.info/archives/897
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    ARIAEL: Hned zejtra mam v planu jit za providerem, jen nevim prostě jestli je chyba u mě (třeba nějaky malware, vir, buh ví co) nebo jestli je chyba u něj, třeba ted sem to pingoval asi 20 minut a ztrata 15%...


    KOC256: Hele pingoval sem jak svuj router, tak ruzne stranky na netu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TIGERCLAW: A co pingujes? Router nebo neco v internetu?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TIGERCLAW: 3% je hodne. To je spis na reklamaci u providera a nenechat se odbyt. Na to v cem to muze byt nepises zadne pouzitelne informace.
    Jestli je to ADSL a pod tak by jsem si tipnul modem ci stav linky k modemu, to se da vsechno zmerit technikama od operatora.
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    Možná tady by mi někdo mohl pomoci, když ne, tak mě aspoň odkažte do patřičných míst (myšleno jiná forka/topiky - ne do prdele)

    Problem mam následující :

    Ztrácejí se mi packety, nebo co, když pingnu, čas od času se objeví request timed out.. neni to sice moc časté ale při hodinovem pingovaní (hraju třeba lol nebo HS) mi to třeba 3% ztratí na Request timed out a už to stačí aby mi hra disconnectla, což mě patřičně štve. Snažil sem se vygooglit odpověď co s tim, flushnul sem DNS, pingnul si router, snažil se co to šlo, ale nejsem IT, takže tomu prd rozumim.

    Někdo kdo by mi dokázal říct co to dělá, jak se toho zbavit?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BRAP242: jo da, jako 8.1
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    no a jak to jde? da se to pouzivat ?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    FESTER: jak jsem psal - NE-PRO toto je návod pro 8 a 8.1 pro
    DICK85
    DICK85 --- ---
    RAINBOF: Já také.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Testujete někdo windows 10 ?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Ať koukám jak koukám...

    Teď sem instaloval Win7, a měl jsem v disk management na výběr Mirror.
    No nakonec se kolega rozhodl že tam chce 8.1 (který mám v ne-pro verzi protože nebudem platit zase 3k zbytečně).
    Je tu jen Spanned a Striped. Chápu to správně, že win 8.1 ne-pro nemá možnost udělat v Disk management mirror raid ze 2 stejně velkejch disků?

    Shit toto :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SRNECEK:
    nazev site a heslo ukazuje na wifi...

    Kabel se konfiguruje trochu jinak a bojím se, že se znalostmi, které tu prokazuješ (bez urážky) se bude radit těžko :(. Takže raději požádej někoho kdo ti může pomoci na místě - někdo ze sdíleného bydlení?
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    RATTKIN: KOC256: Jsem ve sdíleném bydlení, takže mi byl poskytnut pouze název sítě a heslo. Nyní píšu přes slabou wifi, která mi funguje, nemůže být problém s kabelem? Zkusím tedy napoprvé požádat o restart routeru. Nemohlo dojít k zablokování poskytovatelem? Ale pak by mi asi nefungovala i ta wifi.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SRNECEK: nebo zavolat na poskytovatele, pokud nemužeš najít papír
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SRNECEK: Predpokladam doma kde ti nepomuze nejaky firemni admin...

    Mas k internetu nejaky papir s nastavenim? Pripadne vis jestli mas nejakou domaci wifi nebo router? Tim bych zacal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam