• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONZAK89: jde to zakázat, asi v BCD editoru. zkus Google
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Zdraví, potřebuji radu. Chtěl bych vyřešit problém při bootu win7. Pokud dojde například k výpadku proudu, zobrazí se klasické menu zotaveni Windows z chyb. Default je volba "oprava", odpočet 30s, pokud nepřejedu šipkou na "spustit běžným způsobem", spustí se oprava. Zná někdo postup změny default volby? Tedy aby se po uplynutí 30s spustil sys běžným způsobem? Díky za radu/nápad .
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PEPPE_LOPEZ: zkus změnit režim kompatibility :)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    LOVE_DALI: odinstaloval jsem a nejde znovu nainstalovat ta samá chyba, program přestal pracovat
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Furt něco ve Skypu měněj. Zkus aktualizovat.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Dotaz: W10 po přihlášení k účtu od MS, který jsem založil pro WP 8.1 se automaticky přihlásím k pracovnímu Skypu(integrovanej ve Windows dlaždice) , když jsem nainstaloval Skype for desktop a přihlásil se k soukromému fungovalo to bez problému cca 3týdny a minulý týden se Skype for desktop nezapne, při nabíhání přestane pracovat a zavře se.
    Nevíte někdo co se stalo a jak to pořešit , googlím , ale asi špatně.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SRNECEK:
    obcas se mi to stane kdyz obsadim vsechny usb porty.Musim pak vypojit externi disk. taky nechapu.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, jsem nucen pracovat na notebooku s Win8, dříve wifi fungovala bez obtíží, nyní se bohužel nemohu připojit na jednu síť /s jinými zařízeními problém nenastal/, jelikož notebook mám nárazově - resp. je to kočovný stroj, který slouží k dispozici víceru uživatelů - tak nevím, zdali nějaký program, nastavení či aktualizace mohli způsobit blokaci.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KONZUM23: to se obávám že máš prostě smůlu. zkus to v kavárně.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KONZUM23: obavam se ze USB\VID_0000&PID_0000\ je vcelku spatne znameni. zkus to na W8 je to mozna nejake hodne moc slozene slozene zarizeni (takovy ty sragory jako ma HPcko na inkoustovkach kdy ovladac ma 500mb)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KONZUM23: tak tohle je problem. myslím si že to je mrtvý.
    zkus tohle: http://www.microsoft.com/en-in/download/details.aspx?id=19153
    vim že v xp ve zjišťování byla nějaká chyba že tam byla snad jen 16bit adresace která byla opravena až s uvedením visty (což je jeden z důvodů proč tam spousta věcí z xp nešlo)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KONZUM23: ne myslim ze spravce zarizeni.. jmenuje se ta polozka "id hardwaru"
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KONZUM23: třeba v tom ze mas xpcka. nahod pnp id z otazníků ve windows a bude.
    jinak též ho můžeš zkusit pogooglit a ulovit ovladač sam.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KONZUM23: dvě xp vedle sebe, bacha ať nevznikne černá díra :)
    některé zařízení umí vybrat mezi MTP a USB storage, zkus přehrávač projít
    MTP zařízení se neobjeví jako jednotka (písmeno) ale až pod dole v tento počítač
    k funkci mtp jsou třeba některé služby, zkus Google. standardně jsou zapnuté, ale jsou lidi co to vypínají.
    mimochodem mě taky MTP jednou blbnulo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KONZUM23:
    jo SLAX ale i na jiném HW...
    jinak asi vada toho playeru...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KONZUM23:
    a co třeba na jiném PC s podporovanou verzí OS?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KONZUM23:
    Ale tobě bylo konkrétně odpovězeno a z tvých dalších rekací nevyplynulo, že se neorientuješ v instalaci a nebo že ti to nefunguje.

    Na konkrétní příspěvek jsi odpověděl: "bohužel, vubec nevim co s tim".
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KONZUM23: Hmm...a nebude problém v tom hardwaru? V jiným počítači to funguje?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KONZUM23: Holt je to archaickej operační systém, na kterým leccos nefunguje, bohužel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KONZUM23:
    Tak to ale z tvého příspěvku nepochopím a ve snaze tě dokopat k smysluplné reakci se tu pak ještě dočkám takového nepříliš korektního chování...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam