• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MUXX
    MUXX --- ---
    R3S3T: k puvodnimu dotazu - jediná věc co me napadá je odebrat co nejvic windows features. update pro ne pak nehledá aktualizace.
    k tomu swapu - vypnout to fakt není dobrý. je k tomu nejakej důvod?
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    ARIAEL: moje malickost
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Ktery prase vypnulo swap?
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    swap mam off , ono to info o aktualizacich obcasne projde, ale obcas to vyhodi chybu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    to by měl normálně pokrýt swap ne?
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    lze nejak zoptimalizovat aktualizacni proces ve win7-64b ? mam pro virtual prirazeno "jen" 2GB ram , system neni schopen aktualizace ani vyhledat . Bez se system vezme 500-800MB , priblbly vyhledabni aktualizaci 1.5GB+ .
    btw: Ktery prase to psalo ?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: Ta prace pro vraha je jeden prikaz...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    PISKVOR: no, já jsem se pokoušel přenastavit windows firewall, ale bez úspěchu.
    MICKK: Tohle vypadá slibně. Dík.
    MICKK
    MICKK --- ---
    MORIARTY: pokud budou ty domény vždycky na stejný ip adrese, tak celkem jednoduše pomocí
    Add a static IP route: TCP/IP
    https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc757323%28v=ws.10%29.aspx
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MORIARTY: Leda si na to nastavit nějakou proxy; routování ve Windows je práce pro vraha.
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    MORIARTY: to asi jednoduse nepujde, je to zalezitost rourovani , tudis vse pres jedno nebo vse druhe rozhrani
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Mám Windows 7 připojený přes dvě sítě, tedy i dvě brány, jde nějak jednoduše nastavit filtr domén tak, aby mi všechen traffic chodil jednou branou a requesty pouze na některé domény (třeba na nyx) procházely druhou branou?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    SRNECEK: Mozno by som skusil nieco taketo http://filehippo.com/download_unlocker
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    NIGHTHUNTER: Koukám na to, bohužel mám ale ještě v users starý profil a ten mi to nechce přenést. A nejde mi ani zkopírovat. Na složce současného a předešlého profilu je zámeček.
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    SRNECEK: já bych dělal zálohu profilů přes MigWiz (Nástroj migrace profilu uživatele) - vytvoří ti z vybraných profilů jeden soubor, ten uložiš na externí disk a pak v čistém systému "vybalíš"
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, snažím se překopírovat své profily s daty na externí disk, ale při kopírování mě naběhne okno, že je nutné oprávnění uživatele pro Card Space, abych mohl pokračovat. Co mám dělat? Kdysi jsem měl jiný profil, ze dne na den se mi pokurvil a z nutnosti jsem vytvořil druhý... a s ním nyní operuji... chci si přeinstalovat celý Windows, ale předem si zachránit data...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: Ale software uz na to nemam, delal jsem to uz je to par let nazpatek, to byly jeste windows 7 novinka.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: No legalni to rozhodne neni, protoze se tam pouzivaji zcela unikatni certifikaty velkych OEM vyrobcu ala DELL a IBM atd ktere maji specialni ssmlouvy s Microsoftem...
    Tou upravou biosu vlastne simulujes ze jde o jejich originalni OEM hardware urceny vyhradne pro prodej do velkych korporatu kde je takto zjednoduseny proces aktivaci.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SUPEX: no ja teda pokud jsem to pochopil tak jde o umisteni vlastni legalni licence do biosu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam