• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    MICKK: Mě to je vcelku jedno. 98% času jedu pod Archem a když náhodou zbude čas, tak si skočím pod W7, udělám, co je nejnutnější (stejně většinou čekám na posranej WU..) a hotovo.
    V práci jedeme na W7 Enterprise a přístup mám (a musím) mít ke všem jinejm možnejm verzím, takže je mi to šumák.
    W10 si zase dneska zkusím, ale jestli to dopadne, jak posledně, tak ať mi políběj šos :). Po instalaci WU a systém šel dolů.. :D
    MICKK
    MICKK --- ---
    R3S3T: protože v aktuálním Linuxu vždycky pustíš 10 let starou aplikaci, protože ten má API naprosto stabilní.


    LOVE_DALI: nikdo tě nenutí W10 instalovat na staré počítače, na W7 máš podporu do roku 2020
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    KOC256: kriticky software jsem presunul na server , kde kazdy ma vzdalenou plochu na w7 ,
    ted uz spise narazim na to, ze lidi w8 odmitaji , nechteji se ucit stale nove a nove nesmysli ,
    je taky problem treba jen s ovladaci pro tiskarny , scannery a dalsi .
    Rict o softwaru , ze je starozitnost je hoodne jednoduche az primivni .
    ... to si muzu rouvnou dat tu praci a naucit je pod linuxem , ktery mi i prave z tohoto duvodu odmitaji .
    ve firme se dost setri , coz nejsem schopen ovlivnit.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    to chce citrix power :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOVE_DALI:
    tak neznam konkretni stav na firme, ale pokud nekdo "breci" (bez urazky) ze jak se dohrabat k W7, tak se ptam proc jen ervisuje a nerozviji tu firmu. Oni by toto meli v prvni rade chtit...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    KOC256: Terminály? Licencování etc. Ale co naděláš MS má sílu to protlačit..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    R3S3T:
    tak tu firmu neservisuj ale rozvijej. Sw ktery nejede na W8+ je starozitnost. Pripadne mody kompatibility, ... terminaly?
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    HAWLIS: tyhne widle ani zadarmo , ale to je ciste muj problem , u nas doma uz jedou vsichni na linuxu ,

    budu mit ale jiny problem , servisuju jednu firmu, kupuji se pc bezne v kramech ,
    co delat, kdyz tam bude predinstalovany w10 a lidi budou chtit w7 nebo ten soft proste na w10 nepojede ?
    jake je reseni do max. 5ti pracovnich dnu ?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    tady maj všechno..
    Windows 10 FAQ & Tips - Microsoft
    http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Koukám že datum vydání W10 je 29.7... těšim.. ale je to jen free upgrade.. Koupit W10 home/pro bude možné až 31.8.
    nenašel jsem nic o tom, jak to bude s verzí při upgradu.. Mám-li tedko PRO, dostanu 10 PRO? nebo je to celé upgrade na W10, což je třetí verze vedle home a pro?
    SWIST
    SWIST --- ---
    LIQUID_SOUND: Jo, to bylo první co jsem zkusil, natvrdo nastavit kanály atp..
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SWIST: U HPčka přítelkyně to doma přestalo náhodně dělat až když jsem na routeru zákázal utomatický přepínání rychlostí a nechal to na n. Taky to náhodně vypadávalo.
    SWIST
    SWIST --- ---
    ARIAEL: To mne nenapadlo, ani jsem netušil že tam je nějaká taková možnost.. Pokud tedy myslíš volbu "povolit vypínat zařízení pro snížení spotřeby" v nastavení wifi adaptéru.. odškrtl jsem to, tak uvidíme.. Díky
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SWIST: power management wifi karty?
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim, nestává se vám na win 8.1 že "vypadne" wifina? Jednou za čas - nevypozoroval jsem žádnou souvislost se mi stane že wihi hlásí připojeno ale "omezeno" pomáhá na to až několikeré vypnutí/zapnutí wifi + restart + zakázání/povolení adaptéru.. A je to poměrně opruz. Vůbec mě nenapadá čím by to mohlo být. Win 8.1 lenovo y50-70
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    42405HG
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER: tak nic zase se zapnul.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER: to nejspíš protože to začal dělat po tom co mu skončil rozšířenej carepack
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER:
    zabralo to tídky.
    dělám z toho tedy závěr že za to taktrošku může ta lenovo utilitka. Protože podle těch ID jsem ručně nastavil totéž :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam