• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    SUPEX: ja jsem to spis zminil v tom smyslu, ze klic pro Windows 10 dostanu z MSDN. Takze ho budu mit.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: To je klíč pro aktivování Insider buildů. Ten pro RTM určitě nebude.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    SUPEX: legalni klic neni problem (jestli je teda spravnej ten z toho MSDN)
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: No alespoň je takové info z konce minulého roku http://www.neowin.net/.../windows-10-microsoft-plans-to-let-users-upgrade-from-preview-to-rtm-builds

    BRAP242: No pokud platí pořád to info z minulého roku, tak by to mělo jít. Ale otázka je, jestli má cenu používat starší build, když už bylo uvolněné ISO pro 10130.

    Mimochodem, to, že to půjde proupgradeovat k RTM, neznamená, že k tomu dostaneš licenci. V RTM už to normálně budeš muset aktivovat legálním klíčem.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    takze Windows 10 Pro Insider Preview 10074 (x64) - DVD (English) - je O.K ?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    SUPEX: takze kdyz je nainstaluju, tak je pak muzu doupdatovat na plnohodnotny windows (potrebuju reinstalovat notebook a resim co tam dat za windows)
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: Jakýkoliv insider build od 9926 nahoru. Aktuálně je k dispozici Pro a Enterprise.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Cus, mate nekdo vyzkoumany, ktery Windows 10 se daj momentalne nasadit na pocitac? (tzn aby sly upgradovat na ostrou verzi)

    DIK!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SM3: špatné wifi drivery?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    spatnej crack?
    SM3
    SM3 --- ---
    Přeinstaloval jsem na ntb win 7 ultimate, ale nejde mi připojit na wifi.
    Piše to chybu 651, zkusil jsem restartovat modem i zakázat IPv6 co jsem se někde dočetl, ale furt to nejde.
    Jde o modem od UPC.
    Můžete mi poslat bud nějaký odkaz nebo v bodech co s tim..
    Diky za nakopnuti ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER:
    takze on ma cistej wind 7 sam sem ho potahl z MSDN.
    drivery z lenova.

    dneska jsem ho rano vyndal z nabijecky. A jak se zapnul tak se i vybil. asi by mohl byt problem s vikem. mrknu cim to meri a prebastlim to.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER: no zkusim mu uštědřit dozborku. zkusim to trošku vodborně.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYCKER: A to je vono: Nechci slevu zadarmo!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER: Tak zalezi... My jednu hooodne slozitou aplikaci migrovali snad od verze access 95(co pamatuji ja). Pouzivaly se tam workgrozpy, ktere se v 2010 uz musely trochu nahackovat a v 2013 uz to je neprustrelne. Tam je i nejaky ten automaticky rekompilator, ktery samozrejme nezvlada vsechen ten rucni kod. Takze "reseni" je rdp na pc kde je O2010.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    ja si kdysi myslel ze ACCESS je super nástroj. Dneska bych ho už nepoužíval na nic. I právě tomu co píšeš...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: Holt předpovídat budoucnost je dost nevděčnej job ;)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: Naprosty souhlas...

    RATTKIN: No jo no - v ty dobe to pokrok byl. Ale dnes se vsechny tyhle vetve vyvoje poslali do pekel. V chrome uz nejde zadny takovyhle plugin pustit a dalsi prohlizece to zablokuji v kratke dobe.

    To zase bude rev ala: "Ty windows jsou na hovno, me nejde internetova banka!" :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NYCKER: Realne - i v tom co napisou v te vyrobe musi proste dojit k tomu ze pokud neprestanou psat prasarny tak jim to chodit nebude.
    V dalsi verzi Win uz leccos vubec nebude mozne a stare bazmeky co fungovali jen proto ze vyuzivali toho ze jim system dovolil cokoliv tak proste nepojedou.

    Nikdy to nebylo jinak a ani nebude.

    p.s. mimochodem na vysoky jsem vymyslel a stavel merici systemy pro analytiku do PC a psal k tomu software. Ten software mimochodem bez problemu beha dodnes a funguje na vsech verzich Win.
    Je to ciste jen o tom jaky programatorsky prase to pise.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Utnout jsem to mohl... Jen jsem ho nechal at se placa v tom co placa. Treba mu dojde ze i monopolni vyrobce prodavat musi a to o cemu tu placa je obvykle vec pouze smlouvy a pravniku.
    Ale jak rikam je mi to jedno, pokud radeji vyhodi svy penize z okna misto toho aby se ozvali a chteli za svy miliony i nejaky produkt, tak jsem s tim skvele v klidu...
    O to lepe pro dalsi obchodniky az za chvili zjisti ze si proste musi koupit neco jineho a jinde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam