• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Ona ho neumi zmenit, jinak ji nevadi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL: No moc ale nechapu proc to je GPT, kdyz si s tim obycejna instalace posledni verze windows ani netyka.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: No tady se evidentne pocita pouze s moznosti spusteni instalace bud z disku a nebo vytvoreni recovery USB/CD pomoci software co je zde dodavany.
    GPT tam asi davat nemuseli - to je nutne jen u velkych disku, ale ani to neni primo problem. Jen to neni tak rozsirene....
    Jak rikam konverze je i dnes mozna pomoci freeware nastroju.

    V pripade zavirovaneho notebooku ale stejne nic jako zachranovani obsahu disku neni. Proste natvrdo znic ty partition a je to. To je jedina 100% jista cesta. A potom sebrat admin prava.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    __PEAT: lokalne si to muzes prepnout skriptem pokud jsi admin a dat si to do autorun.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    MICKK: ¨tak tak hlavne to taky neni pouzitelny uplne na vsechno
    MICKK
    MICKK --- ---
    __PEAT: jen kvůli clipboardu se to vyplatí
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    RATTKIN: no to je zbytecny, kdyz je vedle asi 1 metr :D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    __PEAT: na komp vedle di přes RDP, tak to dělám já
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    __PEAT: Aha, XY Problem. Na tohle je dobra Synergy - ovladas oba kompy jednou klavesnici, a aktivita se pocita pro oba stejne.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    sere me to z toho duvodu, ze obcas potrebuju udelat neco treba na kompu vedle a mezitim se mi to zamkne...jinak je to samozrejme v poradku, ze je to takhle nastaveny, jenom me nebavi se furt logovat, nebo mit pusteny neco pred celou obrazovku :D
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    RAINBOF: jj, na kompu jo, ale politiku domeny urcovat nemuzu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    __PEAT: jsi admin ?
    MICKK
    MICKK --- ---
    __PEAT: nejjednoduší je nastavit si politiku tak, aby se na tebe neuplatňovala (;
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    PISKVOR: vubec nic :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    __PEAT: Libovolnou kvedlacku na mysi kurzor - ale spis bych se ptal, co se stane, *az* ti na to prijdou.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    Znate prosim nekdo nejakou aplikaci, ktera by zabranovala automatickymu zamykani uctu v domene po deseti minutach necinnosti (domenovy pravidlo) ?
    Konkretne jde o windows 8 a domenu na server2003
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COLBEN:
    není tam čeština... Klidně zvolím legální cestu když bude...
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KOC256: tady se to neda poresit? ja jsem si to iso vzdycky umel legalne vygooglit
    http://www.microsoft.com/en-us/software-recovery

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Máte někdo přístup k MSDN? Potřeboval bych Windows 7 home premium 64bit. Klíč mám ale jak jsem psal níže přišel jsem o partitionu...

    Označeno to je jako "Windows 7 hom prem OA"...

    Já se k MSDN skrz kolegu dostanu nejdříve až zítra... tak kdyby byl někdo rychlejší, tak by to bylo super...

    Jo a česky... :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: 4GB boot. Jo, a s diskem (s jedinym oddilem) o 4 TB jsem taky musel jit do GPT, prej to jinak nejde.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN: 4GB nebo TB?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam