• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    B3DA
    B3DA --- ---
    B3DA: je to zas krypticky, lec o neco malo jasnejsi..

    nicmene, z toho mi plyne, ze pokud bych chtel prasit, melo by byt legal upgradovat postupne x kompu :)
    (intalace w8.1 na pocitac b ve chvili, kdy uz je na pocitaci a upgradovano na w10 a repete na pocitaci c... atd).
    jasne, je to picovina, bude to ohlidano zrejme nejak a i kdyby ne, nemam to v planu, ale z popisu veci v tomto clanku to da se rici tak vyplyva :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    B3DA:
    SMRGL:

    'V případě upgradu je získaná licence vázána na konkrétní zařízení, které bylo upgradováno. Při případné přeinstalaci systému bude možné na daném zařízení opět nainstalovat Windows 10. Chová se tak v podstatě jako OEM licence na nových počítačích z výroby.
    Licence získaná bezplatným upgradem na Windows 10 se tak neváže na licenci předchozího systému, ale jen na konkrétní aktualizované zařízení. Zároveň to znamená, že vaše původní krabicová nebo elektronická licence není upgradem ovlivněna a je (při standardním splnění licenčních podmínek) přenositelná na jiné zařízení.'

    Zdroj: http://technet.idnes.cz/..._nyv#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=technet&utm_content=main
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Ahoj, jak je to s ugradem na win 10 z krabicove win 7? Někde jsem zahlédl, že si tím z krabicové verze defakto udělám OEM bez možnosti návratu ke krabicové.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZORBEN: Neco jako ISO ale ve formatu tohodle tisicileti.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    NECROMAN: nevim sice uplne presne co to (ESD) pro me znamena, ale vzhledem k tomu, ze jsem zatim instaloval na virtuala jen pro "radost" abych zjistil jak win10 vypada tak to staci :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ZORBEN: je to neofiko ISO vytvorene z ESD update souboru.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    BRAP242: Windows 10 RTM Build 10240 x86 ISO Torrent
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    ZORBEN: kterej torrent / link si stahoval?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ZORBEN: zda se ze to funguje (na virtualu), mam aktivovano :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    BRAP242: Tak hurá do toho! Když jsem je posledně zkoušel, tak ještě neměl Intel ovladače :D
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    ZORBEN: jo, takze se to aktivuje lokalnim KMS serverem! To je docela dobry... tak zebych nasadil na notebok konecne desitky? je to lakave!
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    BRAP242: soucasti toho terrentu je textak:

    slmgr /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
    slmgr /skms kms.xspace.in
    slmgr /ato

    Windows 10 Enterprise - NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43B8YKP-D69TJ

    Windows 10 Home - TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99Windows 10 Professional - W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

    use the key you need for the build and run those lines in cmd to activate

    activation



    ale ja jsem to zatim jen stahl a nezokousel, proto jsem se ptal :D
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    No snad vsichni mate platny klice ze soucasny instalace, ne?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    ZORBEN: no, bez klice nebo nejaky pokoutny aktivace to je nanic, ne?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    takze je treba vyckat, nez se zjevi W10 instalacka na MSDN......
    MICKK
    MICKK --- ---
    BRAP242: podle licence bys imho neměl (;
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    takze jak? kdyz si vezmu kod z MSDN a kdyz si stahnu 10240 dostanu normalne fungujici instalaci se kterou muzu normalne fungovat dalsich par let!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ARIAEL: PowerShell nějak zatím nepotřebovat
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: ty byt super user bez powershellu? Och boze!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AVATAR: hlavně mi vadí, že do Settings dali Updates, pořád lezu do Control Panelu a hledám to tam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam