• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LOVE_DALI: ultimate edice je plně lokalizovatelná a teoreticky by mohla být jedna edice společná pro všechny,m s plnohodnotným jazykovým balíčkem a odpadly by tyhle nesmysly s jazykama.
    rozdíly mezi EN-GB, EN-US a EN-INT .. no comment.

    migrosoft musí mí nějakou fičuru, aby ospravedlnil dražší edice - tím, že udělá schválně nedostatečnou verzi
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    RATTKIN: Mě se taky upgrade podělal kvůli jazykům, s tím, že na mě řval, že má málo místa... no comment..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN: tak oprava, posere se to s hláškou:

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RUM: když nesedí jazyková verze stávajícího systému a instalačního cd, nejde udělat upgrade, pouze "keep files" což nechá pouze Documenty, ale ne instalované programy.

    stejnej pojeb je při přechodu z N verze na ne-N a naopak.
    RUM
    RUM --- ---
    RATTKIN: si doinstaluješ jazyk jaký chceš ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---


    MediaCreationToolx64.exe s velikostí 19.646.808 instaluje pouze české W10
    MediaCreationToolx64.exe s velikostí 19.648.888 instaluje pouze anglické W10

    tajenka se prozradí až po několika hodinách stahování a připraování na instalaci

    FUCK OFF MIGROSOFT!!!
    RUM
    RUM --- ---
    DARUMA: ještě bych doplnil že aplikace Maps a OneNote je potřeba odstranit jinak

    např. příkaz pro odstranění OneNote je Remove-AppxPackage -Confirm -Package Microsoft.Office.OneNote_17.4201.10031.0_x64__8wekyb3d8bbwe

    ale pravděpodobně tam budete mít jinou verzi, takže stačí dát v PC vyhledávat Microsoft.Office.OneNote nebo Microsoft.WindowsMaps a zkopírovat do příkazu nejpodobněji vypadající název (končí to tím ...bbwe nebo tak)
    MICKK
    MICKK --- ---
    RUM: no jasně
    How To: Upgrade Windows 10 Home to Windows 10 Pro
    http://winsupersite.com/windows-10/how-upgrade-windows-10-home-windows-10-pro
    RUM
    RUM --- ---
    DARUMA: to je právě ten problém, že Home ten soubor schválně neobsahuje, ale vsadil bych se, že to nějak půjde obejít
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    HIPISIK:Synaptic ještě neudělal ovladače a zvukovky taky dělaj problémy..
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    hmm, tak nejen, že mi prestal fungovat multitouch na touchpadu, ale nefunguje mi pořádně ani zvukovka. Zní to jako kdyby to hrálo z radia za 100Kc od vietnamcu... A conexant samozrejme nove ovladace nema. Kdyz uz mi teda nabizi prechod na WIN 10, tak se vsim vsudy...tohle mi pekne stve
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RUM: Nevíš jestli existuje cesta i pro W10 Home? Mám Home a neobsahuje gpedit.msc.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Remove default Apps from Windows 10 | Thomas' Miniblog
    https://thomas.vanhoutte.be/miniblog/delete-windows-10-apps/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Pro W8.1 ta chyba není ani zdokumentovaná...

    Chyba 80070002 služby Windows Update - Nápověda systému Windows
    http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/windows-update-error-80070002#1TC=windows-7

    A do toho se mi nyní nechce :o)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak jsem si řekl, že si taky nainstaluji ty W10 :)


    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TOFI: jsem slyšel, že to přijde příští měsíc znova
    RUM
    RUM --- ---
    jak vypnout automatické updaty ve win10 ve verzi PRO a vyšší

    http://i.imgur.com/4m9nnVR.png
    RUM
    RUM --- ---
    víte jak je ve windows 10 možnost skrývat jednotlivé aplikace v seznamu Most used apps? Našel jsem bambilion návodů na netu, jak ty aplikace skrývat a žádný, jak je tam vrátit :D nevíte někdo, jak by to mohlo jít?

    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    PISKVOR: Aj toto by mohlo fungovat, nie? (netestoval som) :

    In the list of available updates, right-click any update that you don’t want to see again, and choose Hide Update. If you later change your mind—or if you just want to see a list of the updates you’ve chosen to hide—on the main Windows Update page, click Restore Hidden Updates.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    HIPISIK: Ještě je neudělali, tak si budeš muset počkat. BTW předpokládám, že WU taky nic, že?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam