• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ARIAEL: Ne nedotkla jsem se. Ale nakonec jsem ještě našla tohle: http://www.techsupportalert.com/content/how-fix-computer-keeps-waking.htm
    a zabralo to.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: dotknes se klavesnice? tohle maji zapnute... probouzeni.. da se to vypnout v powermanagementu
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Věděl by někdo proč se mi W10 x64 pár sekund po přechodu do režimu spánku zase samovolně (bez vnějšího podmětu) produdí?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MUXX: FileUnsigner.exe
    MUXX
    MUXX --- ---
    ARIAEL: mas pravdu. byl to build od vývojářů. mel sice být podepsaný, ale tohle jsem nezkontroloval. řekl bych, že bude chybět root certifikát CA autority. dík za tip
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MUXX: Jsem koukal ze W10 daleko vetsi duraz kladou na digitalni podpis v programech. Mam nejake starsi setpy - ci spise setupy delane ignorantama - ktery treba na podpis pouzili nejaky selfsigned certifikat.
    Na starsich Win to nainstalovat slo bez zadne hlasky, ale na W10 jsem to proste neprinutil povolit mi to pustit.
    V dokumentaci jsem nasel ze jsou nastaveni jak treba povolit snizeni zabezpeceni pro ruzne veci, ale ty podpisy ne.
    Nakonec jsem nasel napsanou malinkou rutinu ktera proste z takoveho praseprogramu ten certifikat urizne. A potom to spustit jde.
    Tem Windows daleko mene vadi kdyz tam zadny certifikat neni nez kdyz je tam neco co je evidentne blbe.
    MUXX
    MUXX --- ---
    dneska mi neslo nainstalovat tiskárnu na win10. porad to psalo u tiskarny 'setup in progres' a tiskárnu neslo použít. pak to začalo psát i u monitoru. nakonec jsem zjistil, že kdyz povolim přístup na internet, tak najednou všechno funguje....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AVATAR:
    win+X ?

    pMysitko na Start?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Dotaz...
    po nainstalovani win 8.1 ze zalohy se mi nezobrazuje ikonka napajeni (power) a muzu se maximalne tak odhlasit. Restartovat a vypnout pocitac muzu az po odhlaseni.

    google poradil nejaky zasah do registru, ale to mi nepomohlo.

    Nevite co s tim?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Šest tipů a triků pro snadnější používání Windows 10 – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...est-tipu-a-triku-pro-snadnejsi-pouzivani-windows-10/sc-3-a-179318/default.aspx
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Na W7 jsem měl nainstalovaáno one note, a poměrně hodně používal fíčuru WIN+S na dělání výřezů obrazovky, na desítkách to nejde. Změnila se ta zkratka nebo to zrušili? ta aplikace na dělání výřezů je k ničemu, protože se musí pustit před tím než chci dělat výřez... dík
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    koukam to horko naklada jaxvin. prijde mi to tu jak estrada z 80tych let.

    povedlo se mi vydloubnout z w7 ten update na w10 samotnej. chcete nekdo ?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOFI: licence je OEM a je primarne vazana na motherboard. Takze podle me ti to pobezi ale jen protoze kvuli dvema aktivacim OEM se servery MS nebudou namahat odvolat aktivaci. Ale nova aktivace ti neprojde a nebo budes muset volat na podporu a vysvetlit to.
    TOFI
    TOFI --- ---
    ARIAEL: kdyz naclonujes disk kde je aktivni instalace Win7, pak udelas upgrade na W10, co se stane po roce, kde konci bezplatna moznost upgradu/downgradu, zustanou obe licence Win7 i Win10 aktivni (kazda instalace je na separatnim hdd) nebo se licence Win7 automaticky deaktivuje?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Jake licence?
    TOFI
    TOFI --- ---
    ARIAEL: radeji mi rekni jak je to s tema licencema jak jsem se tu ptal ?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOFI: Jiste ze mas pravdu. Tak papa. Nemuzes byt preci mezi takovyma tupanama co nechapou tve vznesene poslani chranit lidstvo, ne? :))))))
    TOFI
    TOFI --- ---
    ARIAEL: jses pekne tupej, zadnej aeronet jsem sem nedaval
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: p.s. dnesni rekord - zrovna jsem dodelal prvni SQL cluster 2014 ent s pul tera RAM a 20 tera SSD na 3PAR...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: p.s. vcera jsem videl i firemni odhady - do dvou let ma v planech prechod na win 10 cca 75% celeho IT sveta.
    U nas je uz W10 na skoro vsech stanicich a musim rici ze lide jsou s tim spokojeni a funguje to.
    Osobne by jsem akorat chtel aby uz vysel RSAT pro Win 10 a Server Technical Preview 3 (no nejradeji hotovy Server a System Center, ale to uz by jsem si pral od jeziska moc)...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: Zvlaste ve fazi aktivace systemu. Tyhle mentaly co zplodili tyhle blbosti ani nenapadlo ze stejna komunikace je i na strojich kde zadny kamery, zadna klavesnice ani nic jineho neni.
    Fakt by jsem kohokoliv z nich nekdy zamestnal u neceho co ma jen nadech IT.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam