• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ROBIN_SNNS:
    CHILDINTIME: stahnul jsem anglickou verzi z toho mirroru, aktivace pres kod online nesla, pres telefon ano, takze mam windows aktivovane na ten klic co je na nalepece jak to ma byt. Ty verze z piratabay, ulozto a podobne jsem brat nechtel, nikdy nevis co v nich je :) a u toho mirroru si aspon muzes zkontrolovat ty hash otisky medii..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    tady http://mirror.corenoc.de/digitalrivercontent.net/ je 'mirror' obrazu co byly na digitalriver. Jsou to jen torrenty a nejsou moc seedovany, ale anglicka verze celkem jde.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    CHILDINTIME: Navic Sony je tak hodna ze ti za prachy posle medium ktery nefunguje. Protoze ti poslou to z MS. Vlastni zkusenost.
    B3DA
    B3DA --- ---
    CHILDINTIME: resil jsem neco obdobneho, verze stazena z ms webu klic nevzala, musel jsem pohledat verzi dle kodu vpravo od barcodu na coa stitku (u me napr. x16-96076). zacal bych tam..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    mam klasicky problem, na kolegovo notebooku sony vaio se rozbil disk, instalacni medium nebylo, jen recovery partition z kteryho slo udelat (coz nikdo neudelal). Notebook ma na tele nalepku s klicem na win 7 home premium 64b, rad bych je tam nejak nainstaloval. Formular https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows7 tento klic neuznava, protoze Sony. Jak nejlepe/nejrychleji sehnat instalacni medium? (pres sony to bude na dlouho asi, nebyl by nekdo ochotny mi na stazeni pujcit svuj licencni klic?). Linky na Digital river uz nefunguji.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    ARIAEL: jenze maly "d s hackem" vypada takhle "ď" ...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOKES: Ted a jina slova ti to normalne napise, ale on chce skutecny hacek, ne jen carku za d.
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOC256: chybí tam např. běžné "teď":-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    SEZI: nepřinesu řešení, ale vím, že tohle jsem řešil! někdy na vysoký jsem si tím dost lámal hlavu a nakonec to bylo jen sw něco...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256:
    CPT_PLESARD: Tak alespon vim jakym slovum se vyhybat aby jsem nemusel reinstalovat vsechny pocitace.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Scrabble - Slovník povolených slov - Ď
    http://www.deskovehry.info/pravidla/scrabble/slova-d1.htm
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    ARIAEL: v imperativu smrď
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    klíďo píďo :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SEZI: A v jakym slove se pise "d" s hackem?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SEZI: No nerikam ze se mas preucovat. Jen presne neco takoveho jsem cekal. Eng system + Cz klavka. Je tam "spousty" nastaveni, ktere ovlivniji jazyk systemu v ruznych zakoutich...
    SEZI
    SEZI --- ---
    RATTKIN: dělalo to všude, škoda že sis nevzpomněl

    KOC256: ani nezkoušel, nevím proč bych se měl učit psát Y/Z jinak než jsem zvyklej. :)
    je to anglický OS s češkou klávesnicí, stejně jsem to měl na W7

    jinak po komunikaci se supportem jsem to vyřešil downgradem na windows 7 :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SEZI: tohle sem taky měl!! ale už si nepamatuju, jak jsem to řešil je to přeci jen už rok. byla to nějaká pakárna. Možná to zmizelo, když jsem přešel na programátorskou klávesnici
    je to ve všech, nebo jen některých programech?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SEZI: Zkousel jsi treba QUERTZ? Jake mas jazykove prostredi systemu? Nejaka specialni klavesnice?

    Proste bych hledal nejakou neobvyklost...
    SEZI
    SEZI --- ---
    zdar, třeba jste někdo narazil na něco podobnýho?

    Po upgrade na W10:
    nemůžu napsat ˇˇd, háček přes shift, Czech QUERTY klávesnice

    nějakej nápad?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    RATTKIN: jop, procenta klesaji, drivery jsem updatnul dneska rano a stale stejny stav... (i bios update ... )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam