• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MUXX
    MUXX --- ---
    COLBEN: Nemam ted po ruce windows ale nema ten soubor ve vlastnostech vypnute indexovani?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    RATTKIN: diky, ale nejde o to, ze bych to neumel obejit, ale proc se to deje
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: já mám programy, co chci spouštět se start menu napsáním prvních pímen, nalinkované do start menu jako zástupce
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    Ahoj, ve win 10 mam primo na plose slozku s eclipse. Z nejakyho duvodu kdyz dam do start menu searche eclipse.exe tak ho to nenajde. Exe je v typech indexovanych souboru zaskrtnuto, ale stejne se to nenajde. Bez problemu to najde pres ten search uplne vsechny soubory co jsou vedle toho eclipse.exe, ale eclipse.exe ne. Netusite nekdo? Zkusil jsem rebuildovat index, ale nepomohlo
    GURBON
    GURBON --- ---
    SUPEX: jestlli si to instaloval v eng tak bych sel do ovladacich panelu/oblast/správa - tlacitko kopirovat nastaveni - to ti zmeni nastaveni pro prihlasovaci obrazovku na CZ. Pisu to ze 7micek ale v 10 je to tusim stejne. A jeste na prvni karte nastavit natvrdo cestinu - 10tky tam maj defaultne moznost - dle zvolene klavesnice.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OVECKA_MJ: já mám programátorskou klávesnici a češtinu píšu přes alt-gr.
    Jinak mě napadá ještě euro, to bych si taky do passwordu nedával
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    TOOMIX: nope, nezabralo
    OVECKA_MJ: Kdyby to bylo takovéhle issue, tak tu ani nepíšu.

    Asi je to nějaký bug, protože všechno, co se týče regionálních nastavení je nastavené na češtinu by default. Na přihlašovací obrazovce vidím, že je vybrané klasická QWERTZ klávesnice, ale speciální znaky pomocí altgr prostě nenapíšu. Každý speciální znak je třeba napsat přes alt + číselný kód, popřípadě přepnutí na alternativní anglickou klávesnici. Po přihlášení už je to v pohodě a speciální znaky přes altgr se normálně nechají napsat.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    SUPEX: prověřil bych, jestli při loginu je vážně zvolena ta správná klávesnice a ne nějaká jiná odnož
    RATTKIN: altgr není o češtině ale o speciálních znacích
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUPEX: v hesle máš použitou češtinu? to seš odvážnej. já radši nemám ani mezery
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUPEX: Zkus misto altgr pozit levy alt+ctrl
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    ARIAEL: Pokud mám nastavenou českou, tak mi nefunguje altgr + klávesy. Jakmile se už přihlásím, tak mi to funguje.

    Žíly mi to netrhá, ale je to dost podívna fjučra/bug.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: Zkousel jsi prozkoumat jakou presne mas nastavenou klavesnici na login screenu?
    WOKURKA
    WOKURKA --- ---
    PETRPEDROS: jakou verzi Win10 máš? WMP by měl být součástí Win10 pokude nemáš verzi s N na konci... Nicméně WMP jde stáhnout bokem http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=20426
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    Zdarte,
    mám takový problém a nevím jestli je to bug nebo nějaký typ bezpečnostní fjučry. Windows 10 10240

    Na logon obrazovce nemůžu psát speciální znaky přes altgr. Musím buď přepnout klávesnici na anglickou, kde je umím napsat, nebo psát přes alt + num blok, umím jenom složené závorky. Nesetkal se s tím někdo?.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj, mám dvě PC na jednom mám W7 a na druhém mám teď W10. Bohužel u W10 už jsem ujistil že mi blbě u her funguje HD rozlišení a vždy mi na obrazovce chybí kus což jsem s W7 nikdy neměl, ale to by ještě nebylo tak hrozné jako že některé hry které hrajeme neběží pod W10 a vysvětlim důvod. W10 nemá windows media player a že například Street Fighter WMP prostě potřebuje k spuštění. Takže prosím mohl by mi někdo poradit alternativu WMP pro W10 abych si mohl zahrát hry které potřebují tento player ke spuštění? Díky
    RESIDENTE
    RESIDENTE --- ---
    mam dalsi otazku jak naformatovat disk c: aby zmizel system partition a vlastne vsechno i oddily - disk d a e? dal jsem normal instalaci z flash usb ale oddily nezmizeli a potrebuju se vseho zbavit
    RESIDENTE
    RESIDENTE --- ---
    navic jsem tam posilal svuj asus uz jednou a schvalne mne tam nedali system partition a dnes mne tipek na lince asis potvrdil ze by tam stejne musel zustat partition s win 8 i po upgradu na win 10
    RESIDENTE
    RESIDENTE --- ---
    SCHUNA: jj uz to jde jen jsem byl rozcarovan pristupem v ofiko servisu a pak zmatenymi informacemi v microsoft foru. navic behem dnesniho rana menili strukturu fora stranek a na chvili i nefungovali - navic struktura se meni podle onformaci z tvrho uctu - shvalne ti stezuji pristup k te aplikaci na vytvoreni recovery a image aby jsi to poslal do servisu. ted kdyz jsem tu aplikaci stahnul a provedl reinstal tak mne zmizelo pulku fora a pulja linku a mam pristup presne k te aplikaci. vcera jsem propadl paranoie kvuli pristupu servisu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam